Skocz do zawartości
Nerwica.com

zazdrosc


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chorobliwie zazdrosny o dziewczyne i.przepraszam bo to forum dla kobiet ale bardzo was potrzebuje Mam takie pytanie do was Moja dziewczyna wyjezdzala z wujem i jak wiadomo sie gada i te sprawy. I teraz na tym wyjezdzie on jakos malo sie odzywal. I moja dziewczyna ciagle o tym mysli ze cos zrobila zle i wogolw. Jak myslicise czy ona mnie kocha? Zamiast myslec o.mnie to mysli o nim Gdyby jej nie zalezalo to by nie myslala Dodam ze bardzo sie kochamy i nie mam powodu do zazdrosci I jeszcze mi o tym powiedziala i nie ukrywala Co mam o tym myslec. Pomocy. Czy dobrze mysle czy porostu to chorobliwa zazdrosc. Bo niestety ja mam i wszyatko mi sie kojarzy z zdrada. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chorobliwie zazdrosny o dziewczyne i.przepraszam bo to forum dla kobiet ale bardzo was potrzebuje Mam takie pytanie do was Moja dziewczyna wyjezdzala z wujem i jak wiadomo sie gada i te sprawy. I teraz na tym wyjezdzie on jakos malo sie odzywal. I moja dziewczyna ciagle o tym mysli ze cos zrobila zle i wogolw. Jak myslicise czy ona mnie kocha? Zamiast myslec o.mnie to mysli o nim Gdyby jej nie zalezalo to by nie myslala Dodam ze bardzo sie kochamy i nie mam powodu do zazdrosci I jeszcze mi o tym powiedziala i nie ukrywala Co mam o tym myslec. Pomocy. Czy dobrze mysle czy porostu to chorobliwa zazdrosc. Bo niestety ja mam i wszyatko mi sie kojarzy z zdrada. Pomocy

:shock: WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem zehttp://www.nerwica.com/posting.php?mode=quote&f=28&p=1787875 jestem popierdzielony

Dobra zapisze sie na porady. Czy trzeba bedzie placic za psychologa?

 

jesteś zazdrosny o jej WUJA? :zonk:

 

moim zdaniem nie ma o co, przecież to rodzina.

za psychologa trzeba płacić chyba, że idzie się ze skierowania NFZ ale lekarz rodzinny Ci go raczej nie wypisze jeśli powiesz, że Twoim problemem jest zazdrość.

 

jesteś może DDA? przeżyłeś w życiu jakieś bolesne odrzucenie? czy ten opis do Ciebie pasuje?

osobowo-zale-na-t26116.html

 

jeśli nic z tych rzeczy to raczej po prostu musisz nad sobą sam popracować, docenić w sobie to co jest dobre i uwierzyć, że ktoś może Cie za to kochać, szanować itp. rozwijać siebie, swoją osobowość i zainteresowania, może znaleść w czymś azyl myślowy w który uciekniesz gdy będą męczyły Cie irracjonalne myśli o zdradach :) np książki, sport czy cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.mojego wuja.

Tak to cos w tym stylu co tam pisze. Kazdy jest zagrozeniem

 

weź się uspokój, po prostu każda dziewczyna chce zrobić dobre wrażenie na rodzinie swojego chłopaka więc może przeżywać to, że Twój wujek się do niej nie odzywał bo to mało przyjemna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×