Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto być prawiczkiem ?


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tu coś duże zainteresowanie w temacie, ale nie mam siły przeglądać 1600 stron.

 

Więc niech mi ktoś może powie, czy prawiczek w oczach potencjalnej dziewczyny ma jakąś wartość ? Drogie panie, jakich mężczyzn preferujecie ? :D Może ja się wreszcie czegoś konkretnego dowiem ... Bo na poznanie dziewicy, to już niestety straciłem nadzieję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni facet właściwie był prawiczkiem tak samo jak mój pierwszy. Z nimi same problemy - a to brak wzwodu, a to przedwczesny wytrysk, jak już do czegoś dojdzie to walą na oślep a łechtaczkę traktują jak zepsuty dzwonek do drzwi...

 

Brak wzwodu u prawiczka? :shock: Myślałem że prawikom stoi jak sosna jak zobaczą trochę więcej ciałka niż odkryte ramiączko.Może za słabo ich podnieciłaś albo jacyś aseksualni? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada,

 

skąd wiesz, skoro od dawna nie jesteś prawikiem :?8)

 

Nie od tak dawna mam dopiero 21 lat, prawiczkiem nie jestem od 16 roku życia.Ale do tego czasu byłem więc wiem jakie są początki :)

 

No to szybko Ci poszło :P Ale w sumie takie czasy teraz mamy. Czego tu oczekiwać po facetach :? Teraz rozumiem, że leki Cie jakoś spacyfikowały pod tym względem :shock: he he ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada,

 

skąd wiesz, skoro od dawna nie jesteś prawikiem :?8)

 

Nie od tak dawna mam dopiero 21 lat, prawiczkiem nie jestem od 16 roku życia.Ale do tego czasu byłem więc wiem jakie są początki :)

 

No to szybko Ci poszło :P Ale w sumie takie czasy teraz mamy. Czego tu oczekiwać po facetach :? Teraz rozumiem, że leki Cie jakoś spacyfikowały pod tym względem :shock: he he ...

 

Skąd ci przyszło do głowy że mnie leki spacyfikowały pod tym względem ?hahaha :mrgreen: Napisałem coś takiego ,wątpię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci przyszło do głowy że mnie leki spacyfikowały pod tym względem ?hahaha :mrgreen: Napisałem coś takiego ,wątpię :P

 

Podobno SSRI tak na facetów działają :?

 

 

Trudniej dojść,można dłużej,mniejsza odczuwalność przyjemności czasem gorsze libido u mnie w normie.Obecnie jestem sam więc mocno mi to nie przeszkadza ale owszem jest z tym problem teraz muszę wyjść z deprechy potem się będę martwił o sprawy łóżkowe :P

 

-- 20 sie 2014, 12:24 --

 

Chada, brak wzwodu wynikał z lęku. To był mocno wierzący katolik. Jak już przełamał lęk to nie dawał mi spokoju. Przy czym chodził do kościoła i się żarliwie z tego spowiadał.

 

 

Ładne buty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×