Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna pospolita pasja


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

EmInQu, wałęsaka nie mam ponieważ jest zabroniony w polsce i znajduje się w księdze zwierząt niebezpiecznych na liście nr 4 co za tym idzie tylko zoo oraz placówki badawcze mogą go mieć, lecz kiedyś posiadałem PODKREŚLAM LEGALNIE Z POZWOLENIEM, takiego o to pajączka : http://www.terrarium.com.pl/zobacz/sicarius-terrosus-2197.html jest bardziej jadowity od wałęsaka lecz mniej znany bo nie jest porównywany do każdego pająka w TV etc etc.

 

jeśli chodzi o myszki dostaje je zamrożone i martwe zabite humanitarnie lub padnięte naturalnie a więc nie ma bólu, zabicie humanitarne polega na uśpieniu myszki gazem co2 w stężeniu takim że mysz po prostu zasypia.

 

-- 12 gru 2014, 17:48 --

 

Cognac, plus otwieranie tzw.ziewanie to proces polegający na nastawieniu dolnej części żuchwy węża a tzw. skrobanie (nie udało mi się tego złapać na fotce (dalej próbuje)) to proces nastawiający górną część szczęki, oraz możemy zauważyć syczenie podczas ziewania ma na celu oczyścić tchawice czyli tą taką górkę różową w kształcie ziarnka fasoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, rispekt za pasję, wiedzę(!) i styl pisania! Niby forum dla tych, co narzekają na głowę, a taki pozytywny topik.

 

Ale przed wypiciem kawy u Ciebie miałabym jednak stresa.

Gdzie mieszkasz? (Dom? Blok?)

Sąsiedzi wiedzą o Twoich zwierzakach? Jak reagują? Chyba umarłabym, gdyby jakaś Twoja niunia wpadła do mnie z niezapowiedzianą wizytą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem... byłam narzeczoną Fizlika. Niestety jest to prawda, popełnił samobójstwo - pogłoski w 2016 roku mogły być wynikem jego braku odzewu na forum bo wtedy w sumie miał już życie ze mną - od 2015 roku. Wiem, że ludzie z forum byli dla niego ważni, powód odejścia z forum był po prostu próbą poradzenia sobie z problemami - niestety jak widać po latach życie pisze różne scenariusze 

 

dziękuję wam, że z nim byliście - choćby tylko myślami i wcześniej i teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×