Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna pospolita pasja


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie są jeszcze więksi frikowie odemnie xD ale umm dziękuje aż mi głupio -.-

 

-- 22 sie 2014, 20:55 --

 

Jutro jak dam radę uchwycić Pytonice to wrzucę zdjęcia z kąpieli :P (nie nie kąpie się z wężem)

 

-- 23 sie 2014, 00:40 --

 

Na dobranoc moi kochani forumowicze którym pasja się udzieliła bądź udziela za pare lat będziecie tak reagowali na każdego małego pluszaka [videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

-- 23 sie 2014, 00:53 --

 

Czas nakarmić pluszaki

 

-- 23 sie 2014, 01:30 --

 

Niestety ale tylko Braszka stwierdziła ROBAL!!!

Co nie zmienia faktu że kilka zdjęć udało się zrobić :) zapraszam :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam tylko kilka gatonkow ptasznikow oraz pajako ktore plywaja z pajakow to wodnik oraz topnik z ptasznikow to tapinauchenius avicularia a z nurkujacych i polujacych na ryby to hysterocrates

 

-- 23 sie 2014, 15:30 --

 

dla kogos przeobrzydliwe a dla innego cos pieknego. kazdy ma rozne zboczenia ;3

 

-- 23 sie 2014, 17:15 --

 

I Arhol bardziej przestraszył bym się osoby w pełnej zbroi płytowej niż małego ptasznika 0.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako totalny laik i amator w temacie, muszę stwierdzić że coś z tych legend o pochodzeniu nazwy ptasznik może być prawdą:

 

[videoyoutube=D1_qsOct_oo#t=51][/videoyoutube]

 

Skoro mysz potrafi tak upierdzielić to nie zdziwiłbym się gdyby i na ptaka mógłby się tak zaczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dea. myszami sie nie karmi. te filmiki sa krecone przez ludzi typu ekhmm te paczajta jok tyn pajonk upierdzieli mysza aaaa paczta jaki szybki woo jaka faza... oczywiscie pajak z rodziny nephillia poluje na ptaki ale sporadycznie. wapn zawarty w kosciach kregowcow prowadzi do dyscinetic syndrom jest to tak jakby porazenie mozgowe ptasznik nie panuje nad swoim cialem i niestety umiera. kochani forumowicze z racji tego ze jak to z ptasznikami bywa zdjecia bede wrzucal sporadycznie 16 pazdziernika bede jechal na gielde terriarystyczna do wrocka wrzuce pare zdjec z tego wydarzenia i moze zaskocze was jakims gatunkiem ;) prosze pytac sie o wszystko bo na wszystko odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli super pasja, jeszcze poparta wiedzą! :uklon:

 

Słyszałam plotkę, że duże pająki lubią muzykę klasyczną, zwłaszcza skrzypce... Faktycznie jeden taki duży czarny ogrodowy wyłaził z kryjówki i nieruchomiał, jak puszczaliśmy taką muzykę, myślisz, że to kwestia drgań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że pasja fajna. Mnie to nie przeraża ani nie wywołuje odruchu wzdrygająco-mokromajtkowego, szczęśliwie (?) wielu moich znajomych miało odpały na punkcie włochatych pająków, gadów (z zębami, ha) i takie tam. Przynajmniej masz się czym pochwalić :D Szacun za wiedzę w każdym razie. Przy Tobie zwierzaki nie umrą śmiercią nienaturalną i bolesną. Czasem kiedy patrzę na zidiociałych właścicieli kanałów na jutubie, którzy chwalą się posiadaniem niebezpiecznych pajonkuf to ech no...

 

A powiedz mi, często spotykałam się z pokazywaniem pająka na rąsi. Trudno takie bydlę wkurzyć, żeby dziabnęło czy to ogólnie istoty z natury wyluzowane i trzeba się namęczyć, żeby je podirytować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaki ptaszniki skorpiony weze niektore jaszczorki wszystkie owady pluskwiaki dirupurdae sa gluche przypuszczam ze puszczajac taka muzyke przesylalas drgania na siec. i pajaczek po prostu stwierdzal robal.

Kochani chcialbym byscie uczestniczyli razem zemna w tej pasji a wiec skladam propozycje jesli zbierze sie chociaz 5 osob zaproponuje kilka gatunkow z ktorych glosowaniem wytypujecie jednego i bedziemy sie wspolnie nim opiekowac. zgloszenia o zwyklej tresci np viore udzial piszemy w tym temacie zachecam do zabawy zgloszenia dajemy do 22 dzisiaj i przepraszam za jakiekolwiek bledy pisze z telefonu

 

-- 25 sie 2014, 19:41 --

 

do tzw. handlingu podchodze tak ze to nie chomik i go nie dotykamy. sa spokojne jak brachypelma spp. ktora az trzeba prosic by sie ruszyla. oraz ptaszniki agresywne jadowite i niebezpieczne z indii oraz afryki ktore serio chca czlowieka zgladzic zniszczyc a nadodatek spalic mu papierosy... a tak na powaznie to zwierzeta nieobliczalne kieruja sie tylko instynktem ale rzadko gryza to poczym chodza ale ja osobiscie hendlingu nie uprawiam juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Makabra xD i tak malo osob cos tu pisze a tu kolejna przerazona duszyczka xD

 

-- 25 sie 2014, 20:37 --

 

ja juz nawet male wydarzenie spolecznosciowe tu oglaszam a trace "subskrybentow" xD

 

-- 25 sie 2014, 21:14 --

 

plus przedluzam czas zapisow do niedzieli do godziny 22... chociaz i tak wiem ze nikt sie nie zglosi...

 

-- 25 sie 2014, 22:42 --

 

A więc to są propozycje do głosowania :P

 

-- 25 sie 2014, 22:44 --

 

2 Acanthoscuria geniculata

 

-- 25 sie 2014, 22:46 --

 

3 Avicularia Versicolor

4 Gramostola Rosea

5 Brachypelma Bohemei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dea. myszami sie nie karmi. te filmiki sa krecone przez ludzi typu ekhmm te paczajta jok tyn pajonk upierdzieli mysza aaaa paczta jaki szybki woo jaka faza...

Haa haa czyli sam siebie strollowałem :D

 

 

[videoyoutube=iY3tEioB4BI][/videoyoutube]

 

***

Kolorowe te okazy :P Trochę ogolić i w sam raz do tulenia :P

A na serio to podziwiam ludzi, którzy mają takie odpałowe hobby, ja bym w domu nie mogła trzymać niczego mniejszego niż legwan, w obawie, że w nocy ucieknie i zje mnie żywcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×