Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Loopy'7

Czy można poznać na forum dziewczynę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o nie robienie sobie żartów z tematu, bo pytam poważnie. Jestem dość nieśmiały i nie mam doświadczeń z dziewczynami. I tak sobie pomyślałem, ze na takim forum znajdzie sie jakaś miła, równie samotna i nieśmiała duszyczka.

Czy ktoś z was ma może doświadczenie ? Chodzi mi czy spotkał tu kogoś, o kim myśli na poważnie i z którym planuje dalsza znajomość. Dzięki za jakieś rady, wskazówki, cokolwiek ( byle życzliwego ).

Ja się przypatruję temu forum już od dawna, ale jakoś nie miałem wczesniej śmiałości sie zarejestrować :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Loopy'7... witaj.

Na forum jest tyle wątków. W każdym z nich wypowiada się nie jedna duszyczka. Jeśli umiesz prowadzić konwersacje więc może z powodzeniem znajdziesz z taką duszyczką wspólny język. Od czegoś przecież trzeba zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale jeśli ty nie miałeś śmiałości zarejestrować się na forum, to może być ciężko ze znalezieniem dziewczyny tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po małej ilości wpisów dochodzę do wniosku, że to chyba nie był najlepszy pomysł :( Czy nikt nie ma już nic do dodania w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie serwis randkowy,więc raczej szefie nie oczekuj tabuna lasek na pw czy czegoś w ten deseń,przede wszystkim to forum o zaburzeniach psychicznych.

Jednakowoż,rozejrzyj się po forum,przedstaw,poczytaj,porozmawiaj z ludźmi,stwórz jakieś więzi czy znajomości,jednak z dystansem i nie oczekując cudów,może coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Loopy poznac mozna ale najpierw rzeba soba zainteresowac :) a wiec do dzila... udzielaj sie, pisz, pokaz jaki jestes. Tak jak napisala Monia..jest tyle watkow do skomentowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Można Lupi! %21laugh.gif

Nie ufaj temu kocurowi,każdy jego post to pułapka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego jak klikam na nick loopiego zeby go zacytowac to wywala nie na strone glowna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, U mnie też takowy błąd,szczerze mówiąc nie mam pojęcia,ale zgłosze to D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, mnie też. To wina tego apostrofa w nicku. Pamiętasz, kiedyś nasz Dominik też miał taki nick, prosił administrację o zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Loopy'7 można, ale

1. Najczęściej, zanim się ma dziewczynę, najpierw ma się koleżankę(ki)

2. Związek z dziewczyną z zaburzeniami (a tym bardziej drugiej takiej osoby) to nie jest kaszka z mleczkiem

3. Niestety jak szukasz związku, to prędzej czy później musisz wyjść do realu. Nad nieśmiałością można pracować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Da się poznać i dziewczyne i faceta, ale trzeba się z tym liczyć, że to nie będzie łatwa droga 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorry, ale jeśli ty nie miałeś śmiałości zarejestrować się na forum, to może być ciężko ze znalezieniem dziewczyny tutaj ;)

No, ale właśnie się odważyłem, jak widać. Poza tym ja nie szukam takiej zwykłej, imprezowej dziewczyny, co do klubów łazi. Mi się raczej marzy jakaś z problemem, która mógłbym się zaopiekować, czy coś w tym stylu.

Nie bardzo wiem, o co wam chodzi z tym apostrofem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się raczej marzy jakaś z problemem, która mógłbym się zaopiekować, czy coś w tym stylu.

aha... a soba sie juz zaopiekowales? Robisz cos z ta niesmialoscia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Niewidomy ślepemu nie pomoże",czy jak to tam leciało :mrgreen:

Może są wyjątki,ale to promil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale po co Ci dziewczyna z problemem?

Bo to wyzwanie dla faceta, takiej pomóc i się nia zaopiekować. A poza tym liczę, że będzie to wrażliwa dziewczyna, nie taka co ją tylko ciuchy, pudry i lakiery interesują. Ja chcę głębszej relacji, takiej prawdziwej więzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

że będzie to wrażliwa dziewczyna, nie taka co ją tylko ciuchy, pudry i lakiery interesują.

a co ma jedn do drugiego? Wrazliwosc pzeszkadza w interesowaniu sie kosmetykami? :shock:

Mam wrazenie ze szukasz dziewczyny bez wlasnej osobowosci ktora moglbys sobie podporzadkowac i uzaleznic od siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile masz lat tak z ciekawości zapytam? Btw. Musisz być bardzo zdesperowany skoro przychodzisz szukać dziewczyny na foro z takimi problemami i z chorobami psychicznymi też chorujesz? Nie jestem zainteresowany nie ta płeć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ile masz lat tak z ciekawości zapytam? Btw. Musisz być bardzo zdesperowany skoro przychodzisz szukać dziewczyny na foro z takimi problemami i z chorobami psychicznymi też chorujesz? Nie jestem zainteresowany nie ta płeć :D

Mam 32 lata. Obecnie nie choruję, ale kilka lat temu przechodziłem epizod depresyjny.

Co do sprawy kosmetyków, to po prostu wolę naturalne dziewczyny, bez tej całej tapety.

Chada, a Ty jakąś znalazłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to powiedział Kaczmarski:

Raczej zmilczę, niż powiem coś, co nic nie znaczy.

Ale może to co napiszę coś będzie wnosiło do tematu: przerabiałem relację z osobami zaburzonymi i jeśli sam jesteś zaburzony to to jest nie najmądrzejsze. Najpierw się wylecz z nieśmiałości, stań się naprawdę lepszą wersją siebie i dopiero wtedy szukaj partnerki.

A poza tym liczę, że będzie to wrażliwa dziewczyna, nie taka co ją tylko ciuchy, pudry i lakiery interesują. Ja chcę głębszej relacji, takiej prawdziwej więzi.

Z KAŻDYM da się zbudować głęboką, prawdziwą relację. To czym się interesujemy determinuje to jakimi ludźmi jesteśmy? Dawno nie słyszałem większej bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z KAŻDYM da się zbudować głęboką, prawdziwą relację.

Jako że stanowię żywy przykład przeczący tej teorii, to pozwolę sobie napisać - nie zgadzam się z tym :)

Co do wątku rozpoczętego przez autora tematu, to oczywiście istnieje taka możliwość, aczkolwiek czy znalezienie odpowiedzi na to pytanie cokolwiek zmienia? Każdy związek to odrębny przypadek. Związki tworzone są przez osoby o różnych charakterach. Dlatego też teoretycznie mogłaby zaistnieć sytuacja, w której wszyscy na forum połączyli by się w pary, a ty jako jedyny pozostałbyś sam. Analogicznie - nawet gdyby wszyscy inni pozostawali w stanie wolnym to mogłoby się okazać, że ty i jedna z pań jako jedyni przypadlibyście sobie do gustu. W związku z tym jedyne co mogę Ci doradzić to to, abyś nie uzależniał swojej wiary w znalezienie drugiej połówki od powodzenia pozostałych osób, gdyż być może na forum jest ktoś, kto pasuje do Ciebie bardziej niż do kogokolwiek innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi