Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocny stres i nakręcanie się


DamianS97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Otóż od tego roku cierpię na dziwne dolegliwości ... może od początku cierpię na emetofobię więc zaczęło się od tego, że chciało mi się wymiotować praktycznie dzień i noc był stres przed wymiotowaniem ale pewnego razu ubzdurałem sobię wyrostek i zacząłem się nakręcać coraz bardziej aż do takiego stopnia , że pojechałem do lekarza rodzinnego. Po badaniach wyszło wszystko w normie. Uspokoiłem się z wyrostkiem na doobre 3 miesiące wróciła emetofobia ale przynajmniej nie wyrostek ^^ Ale od początku wakacji znów skądś w mojej głowie znalazł się ten wyrostek , wybrałem się do lekarza rodzinnego kolejne badania znów wszystko w normie ... ale tym razem po wizycie u lekarza ból został i raz boli raz przestaje na kilka dni , znów wraca i mam takie bóle od jakichś 2 tygodni czy to mogą być nerwobóle ? Ostatnio też dosyć dużo nadwyrężałem mięśnie brzucha i czy to mogło spowodować ich naciągnięcie ? Nie chce już kolejny raz jechać do lekarza bo wiem ,że uzna mnie za osobę nienormalną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianS97, pamiętaj natręctwa to tylko stres, tak naprawde sam wiesz doskonale że jesteś zdrowy, tylko stres zamyka cię w takim kole

chyba jestem zdrowy, a może jednak nie może jestem chory, ale może jestem zdrowy,

tak naprawde to wiesz że jesteś zdrowy ale stres cię blokuje dlatego jesteś w tym kole

 

znam taki sposób na wyluzowanie

Cytuj:

połóż się na łóżku albo usiądź gdzieś, teraz staraj się wyciszyć

jakiekolwiek myśli przychodzą natrętne czy pozytywne ignoruj je i dawaj im przechodzić

wszelkie myśli niech przechodzą i płyną

w pewnym momencie poczujesz takie uspokojenie i wyluzujesz się

(najważniejsze bądź cierpliwy im bardziej cierpliwy będziesz tym szybciej się uspokoisz, podejdź tak że możesz nawet godzinami tak leżeć, wtedy szybciej sie uspokoić)

 

 

nerwica czy depresje coś wywołuje coś cię trapi coś co wywołuje te myśli(tak naprawde te myśli to tylko stres spowodowany tym co cię trapi, nie boisz sie wogóle treści tych myśli tylko dręczy cię sam stres)

nagromadzenie stresu jest tak duże że musisz chwile uspokoić umysł aby poznać co cię trapi

 

połóż się i czekaj cierpliwie jak myśli płyną wtedy twój umysł oczyści się od stresu, porób to kiedy gorzej się czujesz w końcu natręctwa odejdą, mogą nawet po paru dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×