Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Proza życia codziennego

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda u Was codzienność? Popadacie w rutynę, czy raczej stawiacie na spontaniczność? Co Wam odpowiada w codziennym życiu, a co chcielibyście zmienić? Czy są szanse na to, że Wam się to uda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak wygląda u Was codzienność?

pobudka->praca->komputer->sen.

Popadacie w rutynę, czy raczej stawiacie na spontaniczność?

Zwykle to pierwsze,czasem mam wrażenie że "rutyna przeżarła mi mózg",ale też nie do końca.

Co z tych 2 rzeczy? Nie wiem,rutyna wkur.. na dłuższą metę,spontaniczność...nie lubię niespodzianek :mrgreen:

Co Wam odpowiada w codziennym życiu, a co chcielibyście zmienić?

Chyba tylko i wyłącznie siebie,reakcje nieadekwatne do "problemów" które to niesie codzienność.

Czy są szanse na to, że Wam się to uda?

Zmiana charakteru...cóż,niektóre kwestie wydają się nie do wyplenienia,Ale sam nie wiem...szanse są jakieś zawsze,ale niewielkie,zależnie od tego czy jest potrzeba i wewnętrzne poczucie motywacji D: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja życiowa proza to:pobudka,śniadanko,oglądanie tv (TVN 24 lub TVP INFO),ubranie się.Siedzenie w internecie,czytanie książek,telefon do któreś z koleżanek.Wyjście na miasto,powrót.Oglądanie tv,czytanie książek.Internet,jedzenie.Raz na 4 miesiące wyjazd do psycholog i psychiatry.O 22 obowiązkowe Szkło Kontaktowe.Raz na 2 tygodnie odwiedziny u koleżanek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeebane stary, ale jak potrafisz w ten sposób funkcjonować i przynosi ci to radość to gratki :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja codzienność polega głownie na siedzeniu przed komputerem, oglądaniu telewizji oraz piciu coli, czasem wyjście na zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przeebane stary, ale jak potrafisz w ten sposób funkcjonować i przynosi ci to radość to gratki :great:

Tak żyję od 10 lat,no może ciut więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ostatnio proza to walka z zamuleniem. Nic nie pobudza mnie wystarczająco i jestem w takim półśnie. Jedynie wieczorem czasem odżyję. Wtedy czytam gazety o komputerach, uczę się o informatyce, pogram w grę, piszę na forum.

Raczej zwycięża rutyna, ale czasem się wyłamię. Teraz planuję dwa razy w tygodniu jeździć na szachy, na które się nie mogę wybrać od dwóch lat. Może dlatego, że muszę wyjechać poza miasto i to prawdopodobnie rowerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie codziennie jest w miarę ciekawie, raz na parę dni robię coś nowego, bądź poznaje kogoś nowego, co sprawia, że rutyna mi nie grozi.

Odpowiada mi w moim życiu monotonia, a co chciałbym zmienić? Nie mam w tej chwili pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobudka -> komp (praca online) -> sen

czasem otworzę drzwi kurierowi bo zakupy robię per net bo wyjście na miasto jest dla mnie koszmarem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Życie codziennie mnie dobija swą nudą i bezsensownością no ale na samą myśl o jakiś w nim zmianach dostaję sraczki, gorączki i lęków także i tak i tak lipa. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tygodniu spokojnie, lubie swoja rutyne...picie rano kawy przez godzine przed kompem w szlafroku,...a potem nic nie musze :105: w weekendy spotkania ze znajomymi, duzo smiechu, laduje baterie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tygodniu spokojnie, lubie swoja rutyne...picie rano kawy przez godzine przed kompem w szlafroku,...a potem nic nie musze :105: w weekendy spotkania ze znajomymi, duzo smiechu, laduje baterie

Wyobraziłem sobie Ciebie w szlafroku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mój dzień ostatnimi czasy wygląda następująco.

- Budzę się około 9:30

- Przeglądam sobie w łóżku coś na komórce

- Wstaję około 10

- Ścielę łóżko, myję się, myję zęby, jem śniadanie

- Gdzieś o 10:30 Zasiadam przed komputerem

- Około 12 wychodzę z domu na spacer aby zapalić fajkę i do reszty nie zdziczeć

- Około 14 wracam do domu, kładę się do łóżka i leżę tak przeglądając coś na komórce/słuchając muzyki/gapiąc się w ścianę lub ucinam sobie drzemkę

- Około 20 wychodzę wieczorem z domu znowu na krótki spacer aby zapalić fajkę

- Wracam, siadam do komputera

- Między północą a 1 w nocy idę spać

Czasami ten plan ulega drobnej zmianie, godziny są elastyczne tak samo jak 'obowiązki'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaję o 4, zapitalam na 6 do pracy, kończę o 14, lecę półprzytomna do domu, odwiedzają mnie starzy znajomi albo spędzam czas ze współlokatorami, czasami wypad do pubu albo na wystawę itp. Wieczorem komp i pranie, kąpiele. W weekendy randkowanie, wypady za miasto, wspólne gotowanie, kino, winko itp,

a jeszcze 2 miesiące temu:

Wstawanie o 11.00, leżenie w wyrze, jedzenie, terapia raz w tygodniu, smęcenie w necie jakie życie złe. Leżenie, leżenie, leżenie i komputer.

-- 18 wrz 2014, 16:20 --

Poprawka, dziś straciłam robotę. Więc znów czeka mnie łóżko, oferty pracy i zgrzytanie zębami :) jakie to życie przewrotne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja codzienność ogranicza się ostatnio do pracy i ....pracy :? Powoli mnie to już męczy, ale póki załoga jest niekompletna, to nie ma zbyt dużego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi