Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


radekant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

 

Mam na imię Radek. Zajrzałem tutaj pod wpływem impulsu, chwili. Przeczytałem kilka pytań i odpowiedzi, uśmiechnąłem się i stwierdziłem, że jestem wśród przyjaciół. Większość tematów jest mi bardzo znajomych.

 

Choruję od ok. 3 lat na nerwicę lękową i miewam stany depresyjne.

 

Mam nadzieję, że będę mógł służyć tu komuś dobrym słowem, może ciekawym spostrzeżeniem. Po cichu liczę też na odrobinę wsparcia i otuchy z Waszej strony.

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym uzależnieniem to faktycznie może coś być. :lol:

 

Dzisiaj z rana nie mogłem się doczekać przyjazdu do pracy i sprawdzenia, czy ktosik odpowiedział cosik. Jestem bardzo miło zaskoczony. Te forum żyje i ma się naprawdę dobrze. SUPEROS !!! Przy dzisiejszym słabym samopoczuciu jest pozytyw, który napawa optymizmem.

 

Bardzo Wam dziękuję !!! :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemęczenie + stresowe sytuacje życiowe = złe samopoczucie.

 

Od kilkunastu tygodni czuję się samotny, opuszczony, czasem niechciany. Brak koncentracji i "niemożność" wykonania jednej, konkretnej rzeczy zaczyna mnie przygniatać.

 

Miesiąc temu byłem u swojej Pani psycholog po kilku miesiącach przerwy. Strasznie się zdenerwowała na mnie, gdyż wróciłem do stanu sprzed 2-3 lat.

 

Po 11 miesiącach w miarę normalnego życia z dniem 12.08.2014 roku wróciłem do leków. Nie jestem zachwycony, ale to jest mniejsze zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×