Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dopalacze ;/


Rogo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj problem zaczol sie dobry miesiac temu. Kumpel namowil mnie zebym zapali dopalacza, nie najlepiej sie po nim czułem ale nastepnego dnia znów spróbowałem i wtedy sie zaczeło. Poczulem najpierw bol gardla nastepnie serce zaczelo mi strasznie bic i zlapal mnie bol w lewym boku a lewa reka jakby oslabla i czulem delikatne mrowienie. Poczulem jakby cieplo ktore mi przeszlo po lewej stronie ciala. Myslalem ze mi przejdzie ale jednak nic nie przechdzilo. Nastepnego dnia doszlo jakby ucisk, ciagniecie w szyji az do lewego oka oraz uciski w okolicy serca i lewej strony klatki. Bylem u lekarza badania krwi ekg wyszly dobrze. Postanowilem nawet isc na masaz i stwierdzono u mnie nadermanie miesnia lopatki ( czy to mozliwe ze poczulem bol dopiero po zarzyciu dopalacza) . teraz uciski w klatce i kolo serca jakby sa troche slabsze rzadsze. Ale doszedl bol lewej nogi.Wczoraj bolała mnie strasznie głowa. Wyszukuje sb ciągle jakąś chorobę. Nie chce mi się spotykać ze znajomymi. Najchętniej przeleżał bym w domu. ostatnio budzę się pare razy w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie robi miks syntetycznych kanna, bo wątpię aby dodawał coś innego. Jak się zrobi za mocną maczankę to można się ździwić. Osobiście tylko raz to testowałem, ale zrobiłem słabe, nawet za słabe. Użyłem do tego 0.1g BB-22, na 5g suszu, zostało to wyciągnięte przed odparowaniem spirytusu więc nie wszystko się wchłoneło w susz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy próbowanie takich substancji jak się ma nerwicę jest dobrym pomysłem. Wiadomo, że na każdego działa to chyba inaczej, osobiście nigdy nie próbowałam dopalaczy. Kilka razy zapaliłam trawkę ale to co się wtedy ze mną działo to był jakiś koszmar. Autentycznie myślałam że umieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przed zayciem dopalacza stwierdziles u siebie jakies bole badz stany lekowe depresje itp? to moglo wydobyc nasilenie sie jakiegos lęku wczesniej chowanego w nieswiadomosci a ktory sie pojawil po uzywce . wiadomo ze uzywki dzialaja na psychike wiec zazycie tego moglo spowodowac wydobycie sie tego co juz wczesniej bylo. choc same dopalacze sa nad wszystko szkodliwe gorsze od maruhuany slyszalam ze sie umiera od naduzywania dopalaczy.moze zrob sobie testy toksykologiczne nie wiadomo jakie swinstwo tam bylo. na szczescie organizm nasz jest taki ze po czasie zawsze sie regeneruje komorka po komorce. czesto tez pomaga odpowiedzenie sobie na pytanie na ktore tylko ty znasz odpowiedz czy to problem fizyczny ze boli czy psychiczny..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×