Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak się przygotować do przesłuchania w sądzie?


Rekomendowane odpowiedzi

dostałam wczoraj pismo, że prokuratura przesłała wniosek do sądu o przesłuchanie mnie... czekam teraz na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy... boję się reakcji swojego ciała - że zemdleję, nie zdążę do toalety, zwymiotuję, że oczy będą bolały tak że nie wyrobię... boję się po tym, jak w piątek gdy dostałam zawiadomienie o tym piśmie nie wiedziałam co jest grane i urwał mi się film...

 

boję się, będzie to bardzo bolesne i że dodatkowy mirtor nie wyrobi... będę musiała opowiadać o tamtych zdarzeniach... pewnie poleją się łzy, że nie wytrzymam i rzucę łaciną... boję się nocki przed i po, pewnie nie pośpię za dobrze...

 

mam zamiar to ruszyć za tydzień na terapii, ale chcę zapytać też Was - jakieś pomysły jak to przetrwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pamiętać o oddychaniu to pomaga, jak nie będziesz miała siły oddychaj, pomyśl jakie pytania mogą Ci dokładnie zadać, jak się przygotujesz, to może będzie łatwiej, możesz też spróbować się wyłączyć jakbyś opowiadała o jakimś filmie przeżyciach innej osoby, przez to nie będzie Cie to bezpośrednio dotyczyć no i zabierz ze sobą kogoś, kto Cię będzie wspierał i pamiętaj dasz radę! jak juz jesteś po, napisz jak było, mam nadzieję, że się udało bez komplikacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małpka bubu, Pomyśl,że robisz to dla siebie jakieś emocje z tym związane będą,ale nie nakręcaj się sama na zapas.W ogóle to jesteś bardzo dzielna wiesz?i trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem strzępkiem nerwów, lecę na zwiększonej mirtazapinie, wczoraj w chwili rozpaczy zmieszałam wieczorną dawkę z alkoholem, podejrzewam, że mogę to powtórzyc do 19go... nie wyrabiam... cykl mi się rozregulował, dostałam okres wcześniej o tydzień, choc jestem na 3 plastrze z opakowania... nie wyrabiam napięcia, palę faje jak smok... :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×