Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich :)


DamianS97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 17 lat od małego borykam się z chorobą psychiczną , sam nie wiem jaka to choroba nigdy nie byłem u psychologa ani psychiatry.

Zawsze mówiono mi , że mam sobię poradzić z tym sam. Ale od nowego roku zaczęło się dla mnie piekło , od którego

chciałbym uciec i mam nadzieję , że na tym forum ktoś mnie zrozumie , wysłucha i poradzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż od małego panicznie boję się wymiotować , pamiętam że codziennie wieczór bolał mnie brzuch i chciało mi się wymiotować ale nie przejmowałem się tym po paru latach minęło. Super życie żadnych problemów i pod koniec 3 klasy gimnazjum wielki stres testy , zagrożenia etc. i się zaczęło. Wrócił strach przed wymiotowaniem.Przez jakiś tydzień dzień w dzień czułem się jakbym zaraz miał wymiotować , później ograniczyło się to tylko do wieczornych bólów brzucha.Oczywiście dochodziły nowe problemy jak różne choroby rak , kleszczowe zapalenie mózgu , wyrostek robaczkowy itd. znów się uspokoiło , w wakacje byłem już 2 razy u lekarza na badaniach czy jednak nie mam zapalenia wyrostka , 2 razy badania wyszły prawidłowe a ja nadal się tym martwię nie potrafię normalnie żyć , gorączkę mierzę co godzinę , czytam na internecie nowe objawy i po kilku dniach te objawy się pojawią i nasilają mój strach . Aktualnie biorę tabletki na uspokojenie i piję melisę niestety to pomaga na zaledwie kilka godzin po czym strach wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianS97 spróbuj zapisać się w innej przychodni, może będą mieli wcześniejsze terminy.

 

-- 12 sie 2014, 19:52 --

 

DamianS97 spróbuj zapisać się w innej przychodni, może będą mieli wcześniejsze terminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×