Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuję się inna, bo ...


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, zapraszam do podzielenia się swoimi odczuciami wszystkich, którzy myślą, czują, widzą inaczej, może czasem mają wrażenie, że nie do końca są normalni ... ale jednak mimo wszystko są sobą. Poznajmy się lepiej ... a przez to nie czujmy jak odmieńcy, gorsi od reszty społeczeństwa, bo tak NIE JEST :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz ! Ja to się mało razy tak czułam, ale powiedziałam sobie dość ... czemu mam być niby gorsza od reszty, bo nie lubię seksu, nie piję, póki co nie pracuje i miewam lęki, jak stąd w kosmos ... a i do tego jestem beznadziejnym przypadkiem kujona ? Cóż jestem jaka jestem i albo się to komuś podoba, albo ja mam to ... :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- bo czasem wystarczy lekko mnie okrzyczeć, bym poczuł silny lęk przed agresją

- bo jestem aseksualny i antyseksualny

- bo nie mam w ogóle potrzeby nawiązywania znajomości ani potrzeby miłości

- bo nie kocham rodziców oraz czuję trochę obrzydzenie do ojca

- bo miewam agresywne chęci wobec rodziców

- bo nie lubię zasady przywitania się ani pożegnania się

- bo mam libido nakierowane na rzeczy nieseksualne, erekcje podczas pewnej rzeczy w ogóle nie związanej z seksem

- bo koszmar senny sprzed kilkunastu lat wywołał zaburzenia emocjonalne nawiązujące do tego koszmaru trwające do dziś

- bo wstydliwe jest dla mnie bycie choć lekko w jakimś miejscu ubrudzonym

- bo wstydliwe jest dla mnie mycie rąk

- bo zasłanianie ust ręką podczas kichania, ziewania, kasłania jest dla mnie trochę bardziej obrzydliwe niż nie zasłanianie

- bo się mocno brzydzę wszystkich owadów

- bo jestem bardziej leniwy, tchórzliwy, niezaradny i ciapowaty niż "jest to w ogóle możliwe"

- bo potrafią mnie wewnętrznie bardzo mocno wkurzyć totalne błahostki typu "za chłodna herbata"

- bo bardzo wstydliwe jest dla mnie zwrócenie się do kogoś w wołaczu, nawet do rodziców zwracam się w mianowniku

- bo mam wykształcenie wyższe, a wiedzę na poziomie podstawowego

- bo empatie mam nakierowaną przede wszystkim na świat fantazji i na filmy, a nie na rzeczywistość

- bo rodzice wychowywali mnie normalnie, a wyrosłem na po.eba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×