Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej :)


pawel37528

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam na imię Paweł i mam 24 lata. Wpadłem tu dziś szukając forum poświęconego depresji, chciałem poznać innych ludzi, którzy też mają z tym problemy, porozmawiać, dowiedzieć czegoś więcej.

 

Od jakiegoś czasu (ponad pół roku) cierpię na depresję i lekkie zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Wcześniej myślałem, że mi przejdzie, ale nie dałem rady już wytrzymać i tydzień temu zgłosiłem się do lekarza, który przepisał mi Mozarin 10mg (i Imovane na bezsenność) i polecił pomyśleć nad leczeniem w szpitalu psychiatrycznym (prawdopodobnie przez ciągłe myśli samobójcze i jedną próbę). Oprócz tego nadużywam alkoholu, ponieważ wcześniej myślałem, że "zapiję" smutki i tak mi to zostało, 2-3 piwka na wieczór a o weekendach lepiej nie mówić..

 

Mam nadzieję, że dam Wam się poznać z bardziej pozytywnej strony niż przedstawiony tu mój opis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam na imię Roxana i od 4 lat z przerwą roczną cierpię na nerwicę lękową, jest mi bardzo miło poznać Was wszystkich, którzy walczycie z tą przypadłością. Może nie zabrzmi to dobrze ale cieszę się, że znalazłam forum i ludzi, którzy borykają się z tym samym, a jak wiadomo w kupie siła a kupy nikt nie ruszy :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dam Wam się poznać z bardziej pozytywnej strony niż przedstawiony tu mój opis ;)

No, jakoś nie bardzo dajesz się poznać z jakiejkolwiek strony, bo się więcej nie pojawiłeś :D

 

Witajcie Roxana i pies wojny :papa:

 

Czy też masz taką smutną i dziwną minę na co dzień, jak ten pies z avatara ?

 

Nie wiem, czy kupy nikt nie ruszy, bo tutaj to raczej wirtualna kupa nieudaczników, a nerwica całkiem realnie każdego dnia szczerzy swe zębiszcze :mrgreen: Zawsze możemy spróbować :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pies wojny, witam Cię serdecznie na forum :)

Czytałam Twój wpis we wątku na temat Dorosłe Zwierzęta Alkholików, jak zobaczyłam Twój wpis i awatar, to o mało nie umarłam ze śmiechu :D Czytając dalej doszłam do wniosku, że Ty też się ubawiłeś :D

 

Lalka z porcelany, Edyta24, pawel37528, witajcie na najfajniejszym forum na świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×