Skocz do zawartości
Nerwica.com

płacze


Enigma21

Rekomendowane odpowiedzi

choroba zrujnowała mi życie normalnego człowieka. co jakiś czas myślę o samobójstwie. wiem że nic dobrego mnie w życiu już nie czeka. opiszę od początku, właściwie od dzieciństwa

 

urodziłem się w 1992. w szkole podstawowej byłem dość lubiany. wtedy właściwie ta choroba nie miała znaczenia bo mieć 12 lat a siłę i wygląd 7-8 latka to bez różnicy.

problemy z tym zaczeły się jakoś w liceum. właśnie wtedy zaczeli mi dokuczać bo wyglądałem na ledwo co gimnazjaliste" byłem inny.

minęło tak liceum i zaczeły sie studia. wyglądałem na 14-15, byłem czasem na piwo to oczywiscie dowód. to było żałosne. wracać musiałem max za kilka minut 23 bo zjeb domek se pobudował, ale o tym pozniej.

 

wakacje (2 lata temu )spedziłem w miescie bo lokatorow nie było juz. odezwali się starzy koledzy z podst. kilka razy. oczywiscie tez sie smiali "jak ty wyglodasz, skonczyles juz gimnazjum" itp. wiem ze nie robili tego zlosliwie.

czasem tez zapraszali: chodz do miasta itp. ja choć chcialem to nie mogłem....niby jak skoro wyglodam na 15 lat to sie ośmiesze.

 

zaczol sie drugi rok studiow i szkoda slow. wrocic na wies musiałem. pajac wrocil do pracy i nie bylo prawie mozliwosci dojazdu na studia. przystanek mpk 1h drogi piechotą, a pks to 4 kursy dziennie. czesto bylo tak ze czekalem po 2-6 h bez celu by wrocic. czasem gdy wracalem mpk to musialem isc nocą lasem bo zjebowi sie wyjehac nie chciało. nie wiem po co rodzine zakladal bo nic od siebie, a ode mnie pomoc wymuszał i kazał mu pomagać domek budować (m.in bale 50 kg musialem trzymac by nie opadly, albo nie pogram - texty do 20 latka jak do dziecka) wakacje rok temu mi tak zmarnował, nie dosc ze caly rok na czekanie to wakacje na jakies guwnianą altanke.

 

teraz mam 21,5 lat. powtarzalem 2 rok studiow i troche pracowalem w telemarketingu. tez byly texty "ile masz lat" itp. koledzy dawni juz nie dzwonią: mmaja dziewczyny i auta itp.

 

 

byłem u lekarza endokrynologa sie zbadać, ale mnie spławił, ze niby ok. prywstnie to az 150 zl a inni z nfz to w 2015 wolni

 

wiem ze to moj wygląd zycie mi zrujnował. gdy mialem mozliwosc gdzies isc i sie bawic to jedynie z nimi pod bramą z piwem.

 

modle sie kazdego dnia by Bóg coś zrobił, albo wszczął te wojne ( wtedy mu podziekuje bo zycie mi i tak sie nie udało, a inni bedą Mu przeklinać)

 

mlodo wyglodać to koszmar - zrujnowal mi on zycie. nie mowcie tylko " a co mają powiedzieć kalecy chromi ślepi " itp itp

też bym chciał zyc jak ludzie w moim wieku

 

płakałem gdy to pisałem

 

-- 04 sie 2014, 22:57 --

 

zostaje ni tylko sie zabic, mysl jest i odchodzi i tak w kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma21, to ze ktos powiedział, że wygladasz młodo to zadna tragedia. Bardzo duzo w Tobie złości na ojca itd, ale zycie nie polega na głaskaniu. Zreszta sam piszesz ze koledzy Cie zapraszali ale masz w głowie obraz siebie jako młodo wygladajacego faceta i chociaz piszesz ze nie robili tego złośliwie to jakoś to w Tobie tkwi. Z czasem to sie zmieni, bo ludzie sie starzeja. A Ty masz mozliwosc zmiany juz teraz, odezwij sie do kolegow, studiujesz takze wiec mozesz tam wejsc w jakies towarzystwo, moze zacznij trenowac jakis sport, popraw muskulature itd. Dobrze byłoby gdybys porozmawiał z psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni nie, ale przecież tam są inni ludzie.....kiedy była możliwość iść i sie bawić to nie mogłem. teraz juz nic mi nie zostało, tylko jakoś skonczyć ze sobą

 

trenowałem tenis ziemny długo i tez wagowo i siłowa odstępowałem rówifesnikom. teraz juz za pozno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za późno. Miałem na studiach takiego ziomka co też wyglądał bardzo młodo, niektórzy się z niego śmiali, że ma pewnie z 15 lat, ale on sobie z tego nic nie robił, wręcz przeciwnie. Obracał to w drugą stronę, robił sobie jaja z tego że ktoś w knajpie czy sklepie z alko pyta go o dowód. Jego zdaniem wyglądać młodo to wielka zaleta dla facetów. Jak będzie po 30stce to będzie wyglądał na dwadzieścia kilka lat, czyli pewnie będzie miał większe szanse u kobiet :) W sumie trochę sie z nim zgadzam.

 

Patrząc po jego przykładzie chyba chodzi tutaj o wiarę w siebie i pewność siebie oraz dystans do pewnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×