Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z oddychaniem


rivieradc94

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie jestem tutaj nowy i mam problem z dusznościami a mianowicie pojawiają się nagle nie są silne pojawiają się w ciągu dnia kilka razy nawet gdy odpoczywam przy wysiłku fizycznym nie występują.

Kilka dni temu byłem kilka dni poza domem na festiwalu muzycznym świetnie się bawiłem i duszności przez ten okres nie występowały.

Miewam również od czasu do czasu kołatania serca dodam jeszcze że żyję w ciągłym stresie jakiś czas temu miałem powiększony węzeł chłonny i zgłosiłem się do lekarza lekarz mówił że trzeba to sprawdzić wspomniał też o chłoniaku wtedy bardzo się przejąłem cały czas chodziłem na nerwach macałem węzły chłonne szukałem w internecie różnych objawów i do dziś mi pozostało macanie węzłów chłonnych cały czas się boje że mogę zachorować.

Gdy słyszę o nowotworze od razu w myślach mam panikę i chcę unikać tego typu tematów.

Na domiar złego moja babcia zachorowała na nowotwór i teraz nie mam jak uniknąć tego tematu co mnie jeszcze bardziej dobija.

Przejmuję się głównie babcią i problemami finansowymi do tego jeszcze te duszności nie pamiętam dokładnie kiedy się pojawiły wiem jedynie że było to już dawno wcześniej nie za specjalnie zwracałem na to uwagę ale teraz coraz bardziej się przejmuję i już powoli nie daję sobie z tym rady psychicznie czy to może mieć podłoże nerwicowe ? dziękuję z góry na odpowiedź i czekam niecierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie podstawowe badania morfologia z rozmazem mierzyłem ciśnienie w chwilach gdy miałem duszności i w chwilach w których nie miałem ciśnienie w porządku ani nie za niskie ani nie za wysokie.

 

-- 05 sie 2014, 18:53 --

 

Dodam jeszcze że podczas spania i gdy leżę w łóżku i odpoczywam nie odczuwam duszności najczęściej dopadają mnie w godzinach popołudniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdzę czy ziołowe pastylki na uspokojnie coś pomogą na pewno nie zaszkodzą a może uda się rozwiać moje obawy.

Nie wiem czy mój kręgosłup miałby coś z tym wspólnego ale mam dosyć duże skrzywienie na odcinku lędźwiowym i piersiowym które kwalifikuje się do operacji.

 

-- 11 sie 2014, 21:23 --

 

Kupiłem sobie neomag stres biorę od kilku dni i duszności już nie są takie uporczywe jak wcześniej co prawda jeszcze występują ale ze słabszą siłą i gdy dostaję napadu duszności to nie trwa on tak jak wcześniej kilka godzin tylko zazwyczaj kilka minut.

Czy mogę wnioskować że to jest od nerwów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×