Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Nerwica Czat- zasady korzystania

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy, w związku z tym, że otrzymuję ogromną ilość skarg na zachowanie Userów na forumowym chacie, postanawiam rozjaśnić pewne kwestie. Rozumiem, że jest to luźna forma rozmowy, ale również proszę o przynajmniej względną kulturę. Nadużywanie przekleństw, chamskie odzywki, wyzwiska, prowokacje będą traktowane tak, jak w przypadku umieszczania postów w merytorycznych działach- ostrzeżenie, ban tymczasowy oraz ban trwały. Możecie się wygłupiać, rozmawiać na luźne tematy, ale jeśli ktoś z Ekipy zwróci Wam uwagę, że przesadzacie, a Wy nie zareagujecie, to niestety, ale będą tego konsekwencje. Chat jest widoczny bez zalogowania i nie możemy sobie pozwolić na pewnego rodzaju praktyki, które delikatnie rzecz ujmując - potrafią zniesmaczyć.

Wulgarne i obraźliwe wpisy będą kasowane przez Ekipę Forum, a wobec autorów wyciągane będą odpowiednie konsekwencje.

Jeśli zasady nie będą przestrzegane, to niestety, ale funkcjonowanie Nerwica Czat stanie pod znakiem zapytania i być może będziemy musieli go zlikwidować.

To tyle jeśli chodzi o kwestie informacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
. Nadużywanie przekleństw, chamskie odzywki, wyzwiska, prowokacje będą traktowane tak, jak w przypadku umieszczania

Już widzę kilku którzy siedzą tam głównie po to. :mrgreen: Święty nie jestem czasem dam się wciągnąć w chamską polemikę.Ale są agenci co jedyne co robią na czacie to co wyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chada, wcześniej średnio zwracaliśmy na to uwagę, ale pewne granice zostały przekroczone. Ekipa nie ingerowała zbytnio w rozmowy na chacie, ale niestety ta metoda się nie sprawdziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chada, chyba piszesz o sobie bo widze że masz osta i ktoś tam narzekał na Ciebie. :mrgreen:

Artemizja, nasza kochana pani adminko ja postaram się być grzeczny ale nie lubie jak ktoś z tych nowych randomów wpada na czata jak do siebie. ;) Chyba musisz przestać zmieniać nicki i usuwać konta bo się burdel robi i cholera wie kto się pojawia i po co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda. Czat jest widoczny również dla niezalogowanych i nazbyt otwarta ekspresja wulgarności może zniechęcić wielu do forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chada, chyba piszesz o sobie bo widze że masz osta i ktoś tam narzekał na Ciebie. :mrgreen:

Gunwo prawda :D dostałem ostra za to że wyrzuciłem jednemu chłopakowi że nie ma pojęcia o piłce i niech ogląda szachy :P

Napisał gość z ostrzeżeniem :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davin, każdy ma prawo usunąć konto, a zmiany nicków są tylko po ich uzasadnieniu. Ponadto, jeśli wywiązuje się jakaś przepychanka, to istnieje coś takiego jak możliwość decydowania, czy w niej uczestniczyć, czy nie ;) Można też zgłosić sytuację Ekipie. Jeśli natomiast dana osoba decyduje się dyskutować, to niestety, ale ponosi pełną odpowiedzialność za to, co pisze.

-- 02 sie 2014, 13:59 --

Chada, to nie jest temat do rozważań nad zasadnością przyznanych ostrzeżeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol tego tylko brakowalo........................... tera jeszcze paluszkami zacznijcie sie wytykac pls

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chada, ale szachów nie ma w tv. :mrgreen:

Artemizja, jak dla mnie to przez to się straszny syf i trolling zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chada, ale szachów nie ma w tv. :mrgreen:

Artemizja, jak dla mnie to przez to się straszny syf i trolling zrobił.

Ale jest bilard,poker,kurling.Bo jak ktoś jest debilem w życiu to w internecie się nie zmieni.Ale kulturkę zawsze można zachować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko na to czekałem. Przekleństwa na czacie. Zawsze mnie to zastanawia, że jak nie ma jakiś moderatorów, policjantów i strażników to zawsze się pojawia bałagan. Ale to i tak walka z wiatrakami. Jak prohibicja w USA, gdy się pojawiły mafie dostarczające alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Artemizja, bardzo dobrze :brawo::P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Wulgarne i obraźliwe wpisy będą kasowane przez Ekipę Forum, a wobec autorów wyciągane będą odpowiednie konsekwencje.

Cenzura jak za komuny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przestałem czat odwiedzać od wczoraj, muszę odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Pieprz, po zlocie trzeba będzie przestać chyba odwiedzać nie tylko czat :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu? Nie rozumiem.

A na zlot nie jadę więc chyba mogę bezpiecznie zaglądać wciąż na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym czacie jest ciągła gadka o seksie albo nieboszczyk szaleje w swoim stylu to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, oj ciężko się tam wbić z jakimś tematem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko jak ciężko... Po prostu czasem na czacie prowadzone jest kilka wątków jednocześnie i trzeba ignorować co niektórych użytkowników w celu skoncentrowania się na wątku własnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Psychoanalepsja_SS, np watki o cytuje "odbytach i robieniu kupy do buzi innym uzytkownikom " ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

apeluje do admina by powiększyć okno czatu - w sensie teraz jest to prostokątny pasek, moim zdaniem mógłby być 2x wyższy tak by było widać więcej wierszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
apeluje do admina by powiększyć okno czatu - w sensie teraz jest to prostokątny pasek, moim zdaniem mógłby być 2x wyższy tak by było widać więcej wierszy.

Lepiej nie, bo to znowu skutkuje jakąś awarią. :time:

Widzę, że ostatnio coś się pomieszało przy łączeniu wątków darków i wron. Data przy teście jest ta sama co w "najwięcej użytkowników online było.." na dodatek liczba bzdurna wyszła. :mhm:

Ehh to moje sokole oko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ala1983, liczba użytkowników obecnych na forum nie ma nic wspólnego z połączeniem darków z wronami ;) ta awaria była wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi