Skocz do zawartości
Nerwica.com

SRAKA przed FREAKZLOTEM 2014 :)


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Sraka musi być. Nie ma, że boli. :pirate:

 

Tradycyjnie inauguruję temat, w który dzielimy się wszelkimi obawami i lękami dotyczącymi wyjazdu na zlot w Arturówku.

 

-- 03 sie 2014, 00:37 --

 

A co wszyscy nagle tacy nieśmiali? To ja zacznę. Boję się zlotu, ponieważ totalnie "wypadłam z obiegu". Nie wiem, jak ludzie mnie przywitają, jak zareagują itp. Sądziłam, że pozbyłam się tych lęków, ale jednak nie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się zlotu, ponieważ totalnie "wypadłam z obiegu". Nie wiem, jak ludzie mnie przywitają, jak zareagują itp. Sądziłam, że pozbyłam się tych lęków, ale jednak nie. :roll:

Jakbym czytała swoje własne myśli. Czuję się przed tegorocznym zlotem tak samo... W sumie, nie wiem, czemu. Moja chora dyńka. ;) Jeśli o mnie chodzi, to bardzo się ucieszę na Twój widok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, moim zdaniem ma to plusy, że się stresujesz przed zlotem. Czyli podświadomie oczekujesz tego co się wydarzy. To zdarzenie dzięki temu ma szanse stać się w przyszłości punktem odniesienia, jakimś wydarzeniem, które się wspomina. Ja jadąc na zlot toruński miałem poziom lęku na standardowym poziomie przez co przeszło to u mnie jak parzenie codziennej herbaty. Nawet nie zauważyłem kiedy wszystko się skończyło. Ty masz szanse na akcję w trzech aktach: rozpoczęcie, rozwinięcie i zakończenie. Jak dobry film. Pozdrawiam. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o! czekałam na ten temat! Ja jak co roku obawiam się zlotu. Nie moge pozbyć się tego dziwnego uczucia. Z jednej strony podekscytowanie, a z drugiej stres.

No i ostatnio jakaś przybita jestem z powodów różnych wydarzeń, ale wiem, że jak zobaczę to będzie fajnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lęk przed lękiem jak zwykle plus wszystkie objawy dodatkowe. Jakaś apatyczna jestem i zesrana. Sporo osób już znam, ale czuję się trochę, jakbym wracała z wygnania (ten szpital w zeszłym roku mnie rozwalił).

 

slow motion, sraka byc musi. :pirate:

 

*Wiola*, :*

 

Candy14, Ty zawsze jesteś odważna. 8)

 

New-Tenuis, wiedziałam, że mogę liczyć na zrozumienie z Twojej strony. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×