Skocz do zawartości
Nerwica.com

zielsko nerwica lekowa i niepokojacy puls


TylkoSteki

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. mam 17 lat i dzis rano po 7 miesiecznej przerwie zapalilem zielsko . wszystko fajnie good po 15min poszedlem do domu i nagle poczulem mrowienie na rekach nie czulem palcow i szybko mi serce bilo bardzo szybko ciezko mi sie oddychalo . pomyslalem poloze sie moze bedzie lepiej i chwilowo bylo lepiej bo wsluchalem sie w siebie i oddychalem jak nalezy ale kiedy wstalem po wode zakrecilo mi sie w glowie i mialem ciezko. poszedlem do babci zeby zmierzyc cisnienie 110/80 puls 125 ten puls mnie nie pokoi jestem pewiem ze to przez zielsko teraz siedze zamulony bez zycia;/ myslalem ze jakiegos zawalu dostane czy czy cos. jakies porady? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz typowe nerwicowe.Niestety lękowcom zioło nie służy(ubolewam).Jak będzie ciebie prześladował puls bardzo długo to możesz iść do lekarza rodzinnego po lek regulujący prace serca.Sport obniża puls.W nerwicy właśnie puls dochodzi do 120-125 ale człowiek od tego nie umrze także spokojnie.Kładz się spać wcześniej o 23 bo w godz 23-1 w nocy serce najwięcej odpoczywa i się regeneruje.Mrowienie to typowy atak lękowy też tak czasem mam trzeba brać głębokie i spokojne wdechy żeby siebie dotlenić powoli bo człowiek w stresie prawie nie oddycha.Także powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz troche sie uspokoiłem :) trzeba sie brac za siebie a nie dlugo zaraz szkola to zacznie sie przyjmowanie lekow. w czasie szkoly biore setagen 1 na 24h i hydroksyzyne 3x na dzien po 10mg ale 1 tylko biore . najgorzej boje sie o ten puls . zielsko sobie moge wybic z glowy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×