Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sen


Uratugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiedziałem do jakiego dokładnie działu zaliczyć mój problem, więc wybrałem ten.

Mój problem (w zasadzie nawet nie wiem czy to problem) jest dosyć wstydliwy. Mianowicie chodzi o masturbację w czasie snu. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że często budzę się z dłonią w bokserkach, masując sobie interes, w czasie wzwodu. Nie do końca to rozumiem. Nie chcę, żeby pomylono to z polucją, ponieważ snom erotycznym towarzyszy praktycznie zawsze faktyczna ta masturbacja, która jednak jeszcze nigdy nie doprowadziła mnie do wytrysku. Nie panuję nad tym. Przestaję to robić chwilę po przebudzeniu, kiedy dociera do mnie co robię. Problem jest o tyle wstydliwszy, że dzielę pokój z bratem. Nie mam pojęcia czy to zauważył (mam nadzieję, że nie) Mam 20 lat.

Szukałem jakichkolwiek informacji na ten temat w internecie, jednak, oprócz sporadycznych opisów podobnych sytuacji, nie uzyskałem praktycznie żadnych wyjaśnień. Czy ktoś ma/miał podobny problem? Albo wie w czym leży problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile brat ma lat? Bardzo możliwe, że zauważył i uznał to za coś całkowicie naturalnego. Ja, jak byłam małą dziewczynką wiedziałam, że moi bracia się masturbują i dla mnie to było dość... normalne. A jeśli to dzieje się przez sen, bez Twojej kontroli, to zwyczajnie nie Twoja "wina". Możesz porozmawiać z bratem, żeby nie pomyślał, że robisz to świadomie przy nim, bo to już może być niekomfortowe :) A poza tym raczej nic z tym nie zrobisz, ale nie ma co się wstydzić, jesteś człowiekiem, pamiętaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×