Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny niepokój...


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny niepokój rak i nóg, coś jakby ADHD, nie mogę usiedzieć spokojnie w miejscu, cały czas się wiercę. Coś dziwnego dzieje się z moimi mięśniami. Biorę 20 mg Zolafrenu. Czy ktoś z Was miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Za 2 tyg. mam wizytę u lekarza, to może uda się to ogarnąć. BTW myślałam, że tak jest tylko po neuroleptykach starego typu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, współczuje brania takiego gówna jak LPP :D

Wolę brać to "gówno" niż mieć objawy schizofrenii.

Aaaa to już są kwestie kosmetyczne dylematu przegranego - nabój czy gaz, ojciec czy matka , nogi czy ręce :P

 

Podziwiam ludzi ze schizo,którzy "żyją", jedza neuroleptyki, tyją, kaleczeją, ja bym sie odjeb..ł , to jest gorsze niż nowotwór i kto wie co jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, moim zdaniem najgorsze jest samobójstwo.

Czy ja wiem... w kulturze wschodu jest to powód do dumy , a nie oszukujmy się z jakąś osobą czy bez niej, świat nie byłby inny ani o.... właśnie jak zmierzyć nieskończenie małą wartość :P ?

 

I to nie jest kwestia kosmetyczna.

Źle zinterpretowałaś, chodzilo mi raczej o kwestie różnicy kosmetycznej pomiędzy "życiem" w psychozie, a "życiem" na neuroleptykach, powolnym zamienianiu się w 200kg potwora, cukrzycą, zalanego potem , otępiałego , śpiącego 12h na dobę , po 25latach brania LPP trzesącego sie jak galareta, mielącego palcami jak igła magnetyczna w kompasie i jezykiem jak zaskroniec - masakra. Ludzie z psychozami na tych oddziałach poprostu nie wyglądają, to mega zjebane , że jeden tego nie ma , a drugi sie musi meczyc - z samej ku..wicy wobec tego bym sie odjeb..ł, któregoś dnia jestem tego pewien. To mnie zawsze denerwuje, wyjdzie taki lekarzyna-krawążnik XD i opowiada , cuda, baśnie w takim TVN, a POlskie bydło siedzi , żre przed tym TV mortadele ogląda na przemian dyslektyka rudego, nieupieczoną drugą kaczke i jakis expertów dnia ... "no , no my potrafimy leczyć ... mogą żyć zupełnie normalnie jak wszyscy ludzie, zadnych roznic.... nauka to juz taka zaawansowana ze juz lepiej wymienic co nie potrafimy niż to co potrafimy".

 

Ooooo XD jeszcze jak to pisze to w TuskVisionieNetworku super groźne sankcje eurokołchoz i Burak Obama wprowadzja, sankcje nakładamy, będą nalożone ostre sankcje juz 5ty dzień w kółko to samo :D - boshe. Radek Sikorski smalec na włosach jak zawsze i najgroźniejsze miny spośród wszystkich groźnych min w historii i bije pianę na wszystkie mozliwe sposoby XD Wsumie gadać 10min , a nie powiedziec zupełnie nic to trzeba mieć skill :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny niepokój rak i nóg, coś jakby ADHD, nie mogę usiedzieć spokojnie w miejscu, cały czas się wiercę. Coś dziwnego dzieje się z moimi mięśniami. Biorę 20 mg Zolafrenu. Czy ktoś z Was miał podobnie?

 

spora dawka olanzapiny - może to być skutek brania leku - czy objawy ustąpiły na niej? dobranie leku nie jest wcale takie łatwe, jak się wydaje niektórym

może trzeba będzie coś dorzucić albo coś zmienić - ten plus, że z diagnozą F20 masz leki refundowane, więc lekarz może próbować różnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×