Skocz do zawartości
Nerwica.com

marzenia


mrau

Rekomendowane odpowiedzi

regularnie od pewnego czasu marze, zeby zmniejszyc poziom stresu; tematyka robi sie dziwna i chcialbym sie anonimowo w miare dowiedziec, co o tym myslec.

to, ze mam jakas potrzebe masochistyczna, jakos kumam,jednak temat marzen i snow sie troche zmienil: marze o tym, jak mezczyzna, bedacy w sensie stereotypowo meskich cech znacznie lepszy czy silniejszy ode mnie, zajmuje moje miejsce w zwiazku z kobieta, ktora kocham, i ja wtedy zajmuje role ulegla w stosunku do obojga; wyglada to tak, ze staram sie byc przydatny i usluzny wzamian odbierajac ponizanie i przemoc fizyczna zakonczone jakas forma bliskosci bez seksu - np mozliwoscia przytulenia sie do jego nogi albo zasniecia na podlodze w kontakcie z nimi np pod ich nogami; samo marzenie o tym daje mi jakies poczucie bezpieczenstwa; mam przy tym mniejsze wyrzuty sumienia i zal do siebie niz kiedy mysle o tym, zeby zona mnie bila; sa 2 wersje tej mysli: w jednej pozostaje z nimi i ciesze sie z mojej nowej roli, tego, ze mam miejsce, tego, ze mnie akceptuja i z tego, ze moja zona jest bezpieczna i ma zapewniona przyszlosc z kims, kto nie jest tak slaby i zwichrowany jak ja; druga wersja jest taka, ze po okresie akceptacji mojej osoby nasila sie przemoc ze strony mezczyzny, ktory mnie zastapil i po kolejnym biciu, kiedy jestem slaby i bardziej ulegly, karze mi przyjac smierc z jego woli; robi to duszac mnie, bijac az zgine lub kazac mi sie rzucic w przepasc; odczuwam smutek i ulge;

kolejne wyzyny mojego masochizmu czy narcystyczne lizanie sie po jajkach; albo cos jeszcze? nie mam szans na realizacje, chce zeby to zniklo;

oszczedze wam wypowiedzi, tak, wiem, ze mam mocno zgrzane poddasze,dzieki za nowine

m

ps moja zona twierdzi, ze nie chce nikogo bardziej meskiego

ps2 pierwszy raz o ponizenie prosilem w wieku ok 9lat

ps3 nie lubie moich zboczen, androcur nie pomaga

ps4 wszystkie poprzednie zwiazki poza dwoma zakonczone po seksie, kazdorazowo niemilym w aspekcie emocjonalnym

ps5 poza tym mecze sie z dolkami, agresja i parafiliami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×