Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to mogą być objawy nerwicy, czy tylko wyolbrzymienia?


squiirtle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zarejestrowałam sie tu po to by uzyskać jakąkolwiek pomoc.

Mam 16lat, i od paru dobrych miesięcy nie daje rady.. Najczęstsze objawy jakie u mnie występują to:

*bóle głowy

*silne bóle kręgosłupa(byłam u kilku dobrych lekarzy, miałam robione sporo badań i nic nie wykazały.. Lekarze stwierdzili, z ejestem zdrów jka rybka:) )

*kołatanie/kolki mięśnia sercowego

*bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi

*czasami nie potrafie sie na niczym skoncentrować

*nawet najmniejsza błahostka doprowadza mnie do szału, krzyku, płaczu

*gdy sie złoszczę nawet w najmniejszym stopniu, zawsze doprowadza to do płaczu

*pocą mi sie dłonie

*zaburzenia równowagi

*zawroty głowy

to chyba wszystkie objawy jakie u siebie zauważyłam, bardzo często jest to uciążliwe, gdy nagle wybucham płaczem.. nie wiem czy nerwica jest możliwa w tak młodym wieku, czy po prostu ja wszystko wyolbrzymiam.. Proszę was o jakąkolwiek pomoc co mogę z tym zrobić, do kogo ewentualnie sie zgłosić..

Z góry dziękuję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica możliwa, ale nie podobają mi się niektórę objawy.

Miałaś kiedyś kleszcza ?

Mojej siostrze stawy nerwy i serce totalnie wysiadło, chcieli ją do psychiatryka wysłać i rozrusznik wszczepić, a okazało się że to Neuroborelioza.

Stąd pytanie - kleszcza kiedyś to my mieli ? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica możliwa, ale nie podobają mi się niektórę objawy.

Miałaś kiedyś kleszcza ?

Mojej siostrze stawy nerwy i serce totalnie wysiadło, chcieli ją do psychiatryka wysłać i rozrusznik wszczepić, a okazało się że to Neuroborelioza.

Stąd pytanie - kleszcza kiedyś to my mieli ? :pirate:

Nie, kleszcza nigdy nie miałam. Boje sie jakichkolwiek małych stworzeń, które gryzą czy cokolwiek. Zawsze staram sie unikać owych miejsc, w których mogą występować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciężko cokolwiek powiedzieć, bo to taki rozstrzał dolegliwości, że może to być wszystko i nic :) I każdy ci tu pewnie powie co innego w zależności od swoich doświadczeń...

Generalnie starość nie radość - 16 na karku to człowiekowi już zaczyna strzykać i kołatać gdzieniegdzie ;)

 

Myślę sobie że to może być tak (ale nie musi) że zbyt dużą uwagę przywiązujesz do tego co się dzieje z twoim ciałem, jesteś bardzo czujna. Wszystkie rzeczy o których piszesz zdarzają się większości ludzi, tylko tylko część się nad tym zastanawia.

Moją uwagę zwróciła płaczliwość - może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi (inne objawy też)- więc ja bym ci polecała pójść sobie do gina zrobić badania hormonalne. Ale to tylko trop jeden z wielu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciężko cokolwiek powiedzieć, bo to taki rozstrzał dolegliwości, że może to być wszystko i nic :) I każdy ci tu pewnie powie co innego w zależności od swoich doświadczeń...

Generalnie starość nie radość - 16 na karku to człowiekowi już zaczyna strzykać i kołatać gdzieniegdzie ;)

 

Myślę sobie że to może być tak (ale nie musi) że zbyt dużą uwagę przywiązujesz do tego co się dzieje z twoim ciałem, jesteś bardzo czujna. Wszystkie rzeczy o których piszesz zdarzają się większości ludzi, tylko tylko część się nad tym zastanawia.

Moją uwagę zwróciła płaczliwość - może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi (inne objawy też)- więc ja bym ci polecała pójść sobie do gina zrobić badania hormonalne. Ale to tylko trop jeden z wielu...

Eh no właśnie, 16 lat.. A czuje jak kręgosłup miałabym co najmniej 80letniej kobiety.. Czasami bóle są takie, że nie moge oddychać.. A co ponad to, mam już sporo siwych włosów na głowie.. Lekarz mi poiwedział, że to właśnie przez stres, a ku moich obaw robi sie ich coraz więcej..

hehe, masz racje starość nie radość, a młodość nie wieczność. ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×