Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o opinie


Linkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie dostalam moja pierwsza recepte. od roku zapieralam sie nogami i rekami ze brac nie bede, ale jestem tak somatyczna ze nie pozwala mi to na inne naturalne metody- np sport, wiec potrzebuje tylko zeby mnie troszke puscilo zebym mogla ruszyc z miejsca.

recepte dostalam od neurologa- nie mieszkam w pl ani tez w anglojezycznym kraju. lekarz srednio mowil po angielsku wiec wole sie upewnic zanim zaczne brac .

dostalam neurol 0,25 i elenium . mam brac jedna tabletke przed snem. mam brac 10 dni jedno, a potem 10 dni drugie.

z tego co widze dawki sie normalnie bierze o wiele wieksze- i ok, dla mnie kluczowa jest terapia, wiec lekami sie nie chce leczyc a ile troszke uspokoic zeby moc nad soba pracowac

ktos slyszal o takim dawkowaniu? bo mi sie wydje dziwne... nie wiem czy neurola wogle ne olac - opis brzmi groznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neurol jako substancję czynną zawiera alprazolam- to lek z grupy benzodiazepin. Wykazuje działanie przeciwlękowe, uspokajające, przeciwdragwkowe, rozluźniające mięśnie szkieletowe itp. 0,25mg to mała dawka, ale takie też się stosuje. Elenium zawiera chlordiazepoksyd- lek z tej samej grupy. Te leki nadają się do krótkotrwałego leczenia stanów lękowych różnego pochodzenia, łagodzenia dolegliwości psychosomatycznych itp. Bierze się je możliwie krótko i możliwie w najniższych dawkach ze względu na ryzyko uzależnienia przy dłuższym stosowaniu (np. codziennie powyżej 4 tygodni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki dark passenger

dostalam na ok 70 dni wiec na krotko. ale nie planuje dlugoterminowego brania lekow

mnie zdziwiolo to mieszanie. ale skoro to ta sama grupa lekow to moze i jest to logiczne - trudniej sie uzaleznic....

o to sie martwie bo mam slabosc do " oddmienych stanow "...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×