Skocz do zawartości
Nerwica.com

nagonka


Ferdynand k

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się obrażony słysząc w wiadomościach o niedawnym incydencie -katastrofy

lądowej jak określono

jakie znaczenie ma fakt że sprawca leczył się psychiatrycznie (oprócz tego że trzeba orzec czy był świadomy tego co zrobił)

ja to odbieram jako kolejny atak i brak tolerancji dla chorych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy ,,papirus'' ma coś z łbem, ale robi papiery na wyroki, nie leczy tego, potem ma podkładkę. Tak potem jest, że taki zjeb z papierem, ma dwa razy większą fantazje, do tego mefedron czy coś i jedzie zmieniać konsumpcjonistyczny świat.

 

 

 

 

Dokładnie znam takiego osobnika. Ma " papiery" i doskonale zdaje sobie sprawę z tego,że właściwie jest nietykalny. Kiedyś mnie zastraszał,groził. Byłam w sądzie,na policjii i co? Oni nie mogą mu nic zrobić bo nawet jak zgłoszę ściganie na policji to i tak ( o ile sprawa w ogóle trafi do sądu) stwierdzą że działał on wmomencie niepoczytalności i sprawa pójdzie się j..ebać a ja tylko czas i nerwy stracę. Z tego co wiem to on ciągle coś odpierdala i nic z tego nie ma. Z tym że on ma swój cwancyk-siup do szpitala po jakiejś akcji. Bo taki to on chory. A jakby się go spytać to on powie że lubi szpitale. I jaka tu sprawiedliwość? Zabije w końcu i nagrodę dostanie-szpital który lubi. I tak kółko się zamyka. Gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często słyszy się, że sprawca jakiegoś morderstwa był chory psychicznie. Ale nie uważam, że jest to onraźliwe dla innych chorych. Isynieje wiele chorób psychicznych. Jedne są poważne, i ludzie są niebezpieczni, a inne nie zagrażają społeczeństwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często słyszy się, że sprawca jakiegoś morderstwa był chory psychicznie. Ale nie uważam, że jest to onraźliwe dla innych chorych. Isynieje wiele chorób psychicznych. Jedne są poważne, i ludzie są niebezpieczni, a inne nie zagrażają społeczeństwu.

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×