Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robić?


Spermowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Arek Smółka i nie wiem po co tutaj pisze, ale napisze, żeby mieć pewność, że to nie moja wina. Pozwólcie, że od razu przejdę do mojego problemu. Jestem osobą miłą, towarzyską, lubię tzw. cumshoty dawać koleżance na twarz, ale nie o to chodzi. Jako, że lubię rozmowy, bo uważam, że rozmowy to najpiękniejsza rzecz na świecie... po prostu lubię pisać Gadu-Gadu (GG) i codziennie piszę z moim chłopakiem, który nazywa się Paweł i ma lwa w avatarze, bo kibicuje CKM Włókniarz Częstochowa (i chyba spadną lige niżej, hahaha) I o co chodzi? A no o to, że on mnie ciągle olewa, po prostu szmaciarz je..bany mnie olewa i olewa, a o co chodzi? Ja mu pisze, że go kocham, a on "fajnie" ,albo.. ja mu pisze coś, a on odpisuje za 15min, ale 15min to nic.. olewa mnie po 30min, po prostu je.baniec mi nic nie odp i ma wyje.bane kur.wa.. jak ja bym go spotkał to bym mu gonga wypie.rdolił, bo ja ogółem jestem spokojny, ale jak ktoś mnie olewa to tak mu wypie.rdole, że kur.wa szczeniak popamięta.. a on? Olewa kur.wa i jeszcze pisze, że to ja olewam, ja dupie... kur.wa jak ja go dopadne to mu kur.wa oczy wypie.rdole, dobije chu.ja bejsbolem i tyle, co sądzicie?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×