Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIe Chce tak żyć


Rekomendowane odpowiedzi

WKOŃcu

 

Wczoraj miałem mega napad depresji zjadłem z 10 roznych witaminowych tableket i pomedytowałem troche przeszło

 

A teraz do rzeczy

 

Byłem na 2 wizytach w zyciu prywatnych u psychiatry który stwierdził że mam nerwice

Zapisałm mi efevelon sr 75 o spowolnionym wchłanianiu brałem go 2 tyg ale w sumie nie zauważyłem efektów jakiś

Wczesniej dał mi coś innego co tez brałem 2 tyg ale po tym miałem jak sie dowiedziałem efekt uboczny w postaci dysfagi

 

:D No tylko tego brakuje zeby ktos z nerwica tzn zoladkowo lekowa (sam to wiem) mial jeszcze dodatkowo objaw uczucia stania czegos w gardle

 

Ogólnie to mój kiepski stan psychiczny trwa jakies 4/5 lat

Mam nawet jakies somatyczne objawy w postaci drgawek i tradziku który co ciekawe znikł my gdy brałem efevelon ale tylko podczas pierwszych dni (strasznie ssało mnie wtedy w zoladku) i potem wrocił

 

Ogólnie to mam przez to zanizona samoocene co jest oczywiste, bo przez to zdrowo nie wygladam

Doodatkowo doszedłem do tego ze wysoka inteligencja (głównie mi to mowili nauczyciele) tez nie jest za spoko dlatego paliłem troche suszu zeby ogłupieć

TAK JEST, ZAWSZE DO WSZYSTKIEGO MUSZE DOCHODZIC SAM

no ale niestety nie pomoglo a moze i zaszkodzilo kiedy przestałem :D ...ale to mija do max 2 tyg

W sumie jedynie czuje sie szczesliwy gdy jestem pod wplywem alkoholu a np gdy nic z tych rzeczy nie robie to jest TAK O nic ciekwego ale stabilnie.

 

No ale co mi po takim zyciu

 

Stwierdizłem że skoro jest we mnie taki potencjał którego jestem świadomy aa nerwica nakłada mi pewne blokady to musze ją zniszczyć dlatego w przyszłym tyg mam wizyte u prywatnej innej lekarki bo tamten koles gdzies sie przeniósł .

 

 

W zasadzie przeszkadzają mi 3 rzeczy - trądzik, nadwrażliwy żołądek, stan napięcia (ciagle dziwne uczucie w ciele jak bym mial napiete miesnie i w zasadzie to jest prawda zrozumialem to ze jak dziewczyna mi siedziala na kolanach to zaczely mi drzec o czym mi powiedziala, DZIWNE ALE NIGDY NIE BYŁEM SWIADOMY TEGO ZE NORMALNIE POWINNO SIE MIEC LUZNIE DOBRZE PODPARTE NOGI A NIE NAPIETE) Lol

 

I tyle.

 

-- 19 lip 2014, 12:37 --

 

a i nigdy nie byłem na terapii

jedynie u pani psycholog w szkole kiedy do niej chodziłem, w sumie ona nie miala dla mnie czasu

 

psychiatra stwierdził zaburzenia endogenne o ile pamietam i zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne dlatego że powiedziałem mu że irytuję się dość często głupotą ludzką.... lol nie mam nierwicy natręctw

nie myje rak 30 razy jedyne co by do tego pasowało to że mam czasami mysli które jakby same przychodzą mi do głowy, wgl lekarz zadawał takie dziwne pytania że myślałem że mnie wysle do egzorcysty :D

do wiekszosci pytan sie nie przyznałem ale dlatego ze za bardzo ich w tamtej chwili nie rozumiałem. No ale tak do tego dochodzi mój nadpobudliwy umysł w zasadzię ciągle myślę o czymś, mam też bardzo bujną wyobraźnie przez co bardzo unikam oglądania horrorów :D. W sumie większość napadów lekowo panikalnych bierzę się albo z nadwrazliwego brzucha albo wyobrazni która w chwile potrafi mi wysłać komunikat jakiegoś wciągającego mnie w przerażenie obrazu

 

Objawy miałem już za dziecka tylko ze wtedy były one na tyle rzadkie że o nich po prostu zapominałem, a teraz gdy są dość czeste to ROBI SIE KOŁO CZYLI LEK PRZED LEKIEM WYWOŁUJACY LEK.....

 

I teraz sobie szukam jak tego wszystkiego sie pozbyć

 

-- 19 lip 2014, 17:21 --

 

pomozcie miiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerrwyy, zbyt krótko brałeś leki (2 tyg.), by one miały szansę w ogóle zadziałać i byś mógł zauważyć jakieś pozytywne efekty farmakoterapii. Zbyt szybko je odstawiłeś. Poza tym wspomniałeś, że czujesz się szczęśliwy jedynie, gdy jesteś pod wpływem alkoholu albo gdy palisz susz. Ani alkohol, ani substancje psychoaktywne nie są dobrymi sposobami na radzenie sobie z nerwicą. Słusznie, że umówiłeś się na wizytę do lekarza. Mam nadzieję, że wdrożone leczenie Ci pomoże, bo samemu możesz sobie nie poradzić w walce z nerwicą, która podejrzewam, że się u Ciebie nasila, o czym świadczy chociażby lęk antycypacyjny. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×