Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


kaffe_och_blod

Rekomendowane odpowiedzi

23, nie rozumiem po co to pytanie

Piszesz jak gówniarz 13-letni.

 

Weź to do siebie i popracuj nad tym.

Zerknąłem na Twoje posty i dochodzę do wniosku że nie dość że nie masz nic do powiedzenia i nic nie wnosisz do tego forum po za głupkowatymi wytykami w tematach innych postów, widać to między innym tu, niby na jakiej podstawie sądzisz że ja piszę jak "gówniarz 13 letni" ? Niby dlaczego mam brać do siebie bezpodstawny wytyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest problem cholewcia ogromny , nosz masz ci los

nie zycze Ci aby ciebie cos spotkało i bedziesz szukac pomocy i ktoś napisze Ci tak jak teraz ironicznie i błazeńsko Ty mi...

 

PS. Przecież sam piszę że wiem o bezsensie tych myśli ale to nie moja wola tylko zab. obsesyjno-kompulsyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że to jest jakaś ciota bo sam był adminem forum o pokemonach i naruto, a na tym portalu miał 10 tys postów więc pewnie jakiś nolife.

 

wogóle

Ale to jest wogóle żenujące bo dostał pocisk i mnie zbanował

 

No jakie dziecko, jakaś ciota po prostu

 

dałem mu mojego skype bo chciałem sobie z tą ciotą pogadać na mikrofonie, no ale sie nie odwarzył co zresztą przeczuwałem.

Potem mi zaczął kłamać takie rzeczy, pisał takie tekściki typu "właśnie wróciłem do dziewczyny", ja mu pisze że co mnie to cioto obchodzi

Już normalnie miałem dość tego błazna a wiedziałem jak sie nazywa więc na naszej-klasie w wyszukiwarce znalazłem go.

 

w realu to jest upośledzona wątła ciota, na liścia bo już nawet nie na szczała.

 

Masz powyżej.

Ja wolę skończyć dyskusję zanim zacznę. Baju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że to jest jakaś ciota bo sam był adminem forum o pokemonach i naruto, a na tym portalu miał 10 tys postów więc pewnie jakiś nolife.

 

wogóle

Ale to jest wogóle żenujące bo dostał pocisk i mnie zbanował

 

No jakie dziecko, jakaś ciota po prostu

 

dałem mu mojego skype bo chciałem sobie z tą ciotą pogadać na mikrofonie, no ale sie nie odwarzył co zresztą przeczuwałem.

Potem mi zaczął kłamać takie rzeczy, pisał takie tekściki typu "właśnie wróciłem do dziewczyny", ja mu pisze że co mnie to cioto obchodzi

Już normalnie miałem dość tego błazna a wiedziałem jak sie nazywa więc na naszej-klasie w wyszukiwarce znalazłem go.

 

w realu to jest upośledzona wątła ciota, na liścia bo już nawet nie na szczała.

 

Masz powyżej.

Ja wolę skończyć dyskusję zanim zacznę. Baju

I co wynika z tej twojej układanki wyrwanej z kontekstu?

 

Wydaje mi sie że znalazłeś lustrzane odbicie w tym co starałem się napiętnować, bo pewnie jesteś takim nolifem, takim wątłym, takim nie grzeszącym urodą, i chcesz tutaj ripostować mnie w tym temacie że niby moja teza o marności charakteru ww. jest błędna, bo podświadomie to uderza w Ciebie bo, jak sądze, masz dużo cech wspólnych z zainteresowanym.

 

Czego "baju" to ty zacząłem jakieś wytyki, i suma sumarum dobrze wiesz że nie masz do powiedzenia nic, przejżałem po częsci twoje posty i są głównie beznadziejne na zasadzie podobnych bezpodstawnych podśmiechujków i wytyków w tematach innych ludzi, ja mógłbym zrobić podobny kolaż z twoich wypowiedzi i byłby zapewne ciekawy, ale nie będę się babrał w takie politowania godne gierki, masz racje, idź sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wynika? Wróć tu za 5lat. I przeczytaj w jaki sposób wypowiadasz się.

Lustrzane odbicia? To, że miałeś pseudo psychologiczne forum, na którym prześladował Cię dzieciak od 'pokemonów' - nie czyni z Ciebie internetowego psychologa.

 

Po prostu razi mnie jak ktoś nie potrafi się posługiwać językiem za który umierał twój pradziadek. Temu spytałem o wiek. Myślałem, że masz te 13lat - jakoś bym to zniósł, Ale jeżeli chłop w wieku 23 lat pisze na forum w formie listu:

 

w realu to jest upośledzona wątła ciota, na liścia bo już nawet nie na szczała.

To dla mnie jest analfabetą. Smutne jest to, ze ludzie nawet nie potrafią się wysłowić.

 

Tak, już skopiowałeś mój nick do googli, prześledziłeś całą historię. Nawet już mówisz, że jestem taki sam jak Twój 'oprawca'.

 

Ja tylko wiem jedno, jesteś typem osoby z którą rozmowa, taka jak ta nigdy się nie skończy. Tak jak Ty z tamtą 'ciotą'.

Będziesz tak pisać..pisać i pisać. nawet wiele dowiem się jeszcze o sobie a i tak do niczego nie zaprowadzi to.

Także dobranoc. Aż i tak o dwie wiadomości napisałem za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaffe_och_blod, no nie jestem analfabetą chłopaczku, tylko tego typa widziałem na własne oczy, więc mówię jak jest - niedo.ebany - takim słowem go ktoś inny podsumował ale jest w tym pełnia prawdy. A dla ciebie mogę być "23 letnim 13 latkiem" bo kto to mówi, jakiś troll który nic nie ma do powiedzenia tylko podśmiewa się z innych ludzi w cudzych tematach - nie śledziłem całej twojej historii, ale to co ujrzałem w twoim profilu na wierzchu, czyli ostatnie 20 postów mi wystarczy na taką ocenę. Zresztą, miałeś chyba iść stąd sam tak pisałeś, mimo że ty zacząłeś, więc tyle twoje słowa znaczą.... funta kłaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×