Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Blog] SkrajnieSkończony


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Łapo,zerkam czasem lecz bedąc szczerym dla mnie wpisy zbyt powierzchowne,streszczeniowe.Ja jak już biore się za czytanie to lubie takie analizy dogłębne do głębi,gęste i treściwe niczym kac kupa;P

ale fajnie że coś robisz i robisz to regularnie,mnie zawsze zapał szybko mijał przy takich przedsięwzięciach.pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buka czyli mówisz, żeby jeszcze spróbować dłużej i głębiej? Po pierwsze dziękuje za feedback, a po drugie myślę, że faktycznie masz rację, może zrobię sobie coś takiego, że ostatni czy pierwszy piątek miesiąca to będzie coś takiego dłuższego, głębszego... Dzięki że napisałeś bo w sumie trochę wpadłem w rutynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pośród miast, w których warto studiować nie wymieniłeś Wrocławia? Zwykłe zapomnienie czy masz jakiś inny powód? W tym rankingu http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich UWr wyprzedza znacznie taki UMCS, który jest w Lublinie.

 

Artykuł ciekawy, sam planuję się wybrać na takie studia. Chciałbym też później zabrać się za socjologię, politologię, historię, psychologię. Chciałbym, żeby w przyszłości ludzie zwali mnie współczesnym polihistorem, ale pewnie szlugi zabiją mnie, zanim to się stanie, no chyba, że filozofia udowodni mi, że warto jest dbać o zdrowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, bardzo, bardzo rzadko. Właściwie nie potrafię sobie przypomnieć posta na blogu czy w jakiejś redakcji, w którym bym się odsłaniał.

A jeśli już pisze to raczej z przymrużeniem oka tak jak tutaj:

http://www.today.pl/Redakcja-Today/Pechowe-redakcyjne-historie-na-piatek-13-a0wig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×