Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Blog] SkrajnieSkończony


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Gdzieś tam spamowałem, ale uznałem, że fajnie by mieć swój własny temat.

Zapraszam na mojego bloga!

www.skrajnieskonczony.pl

Co prawda raczej nie piszę tam o chorobie, bo jestem w remisji, to po co się ekscytować, raczej takie luźne przemyślenia na temat różnych rzeczy spotykających mnie na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszelkie opinie w pmkach i mailach, szczególną estymą darzę komentarze bezpośrednio ukazujące się na blogu :)

Dzisiaj długaśny, jak na moje standardy tekst o moim ideale kobiecego piękna, zapraszam:

http://www.skrajnieskonczony.pl/2014/07/idea-kobiecego-piekna.html

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Eva Green swego czasu mi się podobała. Teraz nie zwracam takiej uwagi na wygląd. No chyba, że jakaś dziewczyna zainteresowałaby mnie jakimś magicznym pierwiastkiem. Przez film nie jest to możliwe. Tylko na żywo może powstać tzw. miłość od pierwszego wejrzenia. Nie wiem jak to działa. Zastanawiałem się i chyba po prostu coś będzie z mową ciała tutaj grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa, to nigdy nie tracić kontaktu z czytelnikami, stąd moje pytanie do Was:

jak często mnie czytacie?

http://sonda.hanzo.pl/sondy,230069,cabj.html

Link do ankiety w najnowszym wpisie:

http://www.skrajnieskonczony.pl/2014/07/jak-czesto-pisac.html

 

-- 17 sie 2014, 21:11 --

 

Tak jak wspominałem, po sierpniowych zawirowaniach wracam do regularnego, ale z mniejszą częstotliwością, pisania:

http://www.skrajnieskonczony.pl/2014/08/do-roboty.html

Zapraszam!

(przepraszam za spam, ale osoby z nerwicy to z 60% czytelników :) )

 

-- 20 sie 2014, 01:36 --

 

Mimo, że piszę posta pod postem i teoretycznie jest on dalej z lipca, to to podnosi w górę mój wątek, więc w sumie to jest O.K.

 

Dzisiaj nieco luźnych przemyśleń nt. mieszkania w mieście po dłuuuugiej przerwie:

http://www.skrajnieskonczony.pl/2014/08/ludzie-to-najniebezpieczniejsze.html

 

-- 28 sie 2014, 17:05 --

 

Dzisiaj, z miesięcznym poślizgiem relacja z Węgier:

http://www.skrajnieskonczony.pl/2014/08/podroze-budapeszt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka , goń się.

 

Opis tego działu: "Twórczość naszych Użytkowników. W tym subforum mamy okazję zaprezentować Użytkownikom nasze talenty i własne prace. "

 

Blog jest moją własną pracą.

Podobnie jak strona o ChAD

Podobnie jak kanał na youtube

I nie widzę powodu żeby wrzucać to do jednego worka i tworzyć chaos.

Może chcesz przedyskutować to z administracją? :) W końcu spam jest karalny na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPREZENTOWAĆ to jednak nie to samo, co prezentować w kółko i prezentować i prezentować i odświeżać w kółko ten sam temat. I odświeżać go ciągle i odświeżać. Gdyby każdy tak robił, to nazwa forum powinna brzmieć spamowo kropka com, a nie nerwica. Skoro spam jest karalny, to faktycznie spróbuję napisać w tej sprawie do administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzył co najmniej trzy różne wątki na temat swoich stron. W dodatku w jednym z nich przyznał się, że lubi spamować, co znaczy, że teraz lub w przyszłości również może tego próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam przed chwilą bardzo uważnie Regulamin i tam jest wyraźnie napisane:

 

§ 4 ust. 1: " Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści (...) o charakterze bezprawnym. W szczególności w ramach Forum zakazane jest:

- umieszczanie treści dotyczących lub mających związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego;

- - umieszczanie treści mających charakter reklamowy lub marketingowy w dziale innym niż do tego przeznaczony."

 

A także jeszcze ważniejszy przepis:

 

§ 7 ust. 4: "Umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści reklamowych, promowanie wizerunku osoby prowadzącej działalność zarobkową w związku z taką działalnością oraz prowadzenie działalności zarobkowej przy użyciu Forum bez wyraźnego pisemnego upoważnienia Usługodawcy jest niedopuszczalne."

 

§ 7 ust. 7: "Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

- zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika Forum, w tym występującego pod inną nazwą (tzw. „dyskusje klonów”),

- dotyczących lub mających związek z popełnieniem, próbą popełnienia lub przygotowaniem do popełnienia czynu zabronionego"

 

Ponadto:

"Użytkownik może zostać usunięty z Forum również wtedy, gdy w dużej części treści odbiegają od głównych tematów wątków (określane jako "nie na temat", "off - topowe")"

 

W związku z powyższym wnoszę o zbanowanie użytkownika Łapa i bezpowrotne usunięcie założonych przez niego spamowych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot jest fajny, ale podchodzę do niego z rezerwą. Główny bohater to żywy Tyler Durden, praktycznie cała historia to hakerski Fight Club, tyle że dłuższy. Nie jest to serial tak przebojowy, jak Breaking Bad, który wg. mnie jest numerem 1, jeśli chodzi o ten gatunek rozrywki, ale i tak z niecierpliwością czekam na następny sezon. Poza tym mają genialny pijar, zwłaszcza na Facebooku.

 

Można tu chyba komentować, co :D ? Chyba, że wolisz, abym robił to na blogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne że można tutaj komentować :)

No to prawda, że mocna inspiracja Fight Clubem, acz ja byłem zaskoczony, że się sprawdziło to, że było jak w Fight Clubie.

Zgadzam się, że "Breaking Bad" genialny, mój chyba ulubiony z seriali.

Niestety nie widziałem ich kampanii reklamowej na Facebooku, będę musiał nadrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×