Skocz do zawartości
Nerwica.com

co myśleć o tej kobiecie...?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć) Chciałbym podzielić się z wami moja opowieścią.

 

Ponad rok temu poznałem w pracy wydawało się fajna dziewczynę. Zaczeliśmy rozmawiać i okazało się ze fajnie się rozumiemy. Rozmawialiśmy w pracy a po pracy przez Facebook. Zaproponowałem spotkanie lecz ona stwierdziła że jeszcze nie teraz .Po kilku miesiącach odeszła z pracy - została zwolniona( ponieważ była leniwa, pyskata,miała zero pokory i szacunku do ludzi) Wpadłem zakochałem sie po uszy... Okazało się że wyjechała za granice i obiecała że gdy wróci to się zobaczymy .Na fb sama mnie zaczepiała i chciała rozmawiać, wstawiała dla mnie zdjęcia i piosenki o miłości. Okazało się że wróciła z zagranicy, odezwała się do mnie ( oczywiście tez przez internet) i powiedziała że wróciła ale juz musi wracać! Zdenerwowałem sie i wyrzuciłem ją ze znajomych.Nie mam nic przeciwko portalom społecznościowym ale ona potrafiła rozmawiać tylko tam,, w dodatku irytowały mnie jej ciągłe tajemnice... Po kilku miesiącach wysłała mi zaproszenie na fb, przyjołem je, myślałem że się zmieniła. Okazało się że znowu jest za granicą i gdy wróci to się odezwie Okazało się że kłamie i oszukuje mnie na potęgę ... Przyjechała w tajemnicy i traf chciał że widziałem laske na ulicy a ona wstawiała stare zdjęcia i na fb wszystkim mówiła że jest za granicą. Nadmieniam że ona nie umie utrzymać pracy, nigdzie nie zagrzała miejsca bo wszędzie ja zwalniali.To nie koniec historii, wróciła do Polski i zaczeła się dziwnie zachowywać, odpisywała mi po 10 min. i kazała mi pisac do ściany oraz usuwała zdjęcia które skomentowałem. Zaczeła wstawiać serduszka i romantyczne piosenki, okazało sie że poznała faceta ... Powiedziała że jesteśmy przyjaciółmi i pojedziemy razem na wakacje)) Co to za przyjażń? przez internet ? kłamie i oszukuje mnie na każdym kroku i proponuje mi żebym był jej przyjacielem? To dorosła kobieta, ma nastoletnie dziecko... i tak się zachowuje??? wyrzuciłem kją znowu z fb i znowu mnie zaczepia ... bo facet w którym się zakochała ja olał. Nie wiem o co chodzi? może jest chora psychicznie? nie mam zamiaru więcej w to wchodzić bo wiem że znowu zrobi to samo, dalej będzie kłamać i oszukiwać .Jest ładna i myśli że to wystarczy... Co wy na to ? w czym jest problem??? Ja nie jestem jakimś wirtualnym desperatem ale ona chciała rozmawiać tylko w necie i to nie przez skype tylko FB ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ładna i myśli że to wystarczy...

 

Ty przecież też tak myślisz, dostałeś trochę ciepła/zainteresowania z jej strony i się zakochałeś, jeżeli nie pasuję Ci taka relacja to na chuj ją ciągniesz, powiedz jej cześć i poszukaj innej,bo laska się wyraźnie Tobą bawi ,ale tylko dlatego,ze na to pozwalasz, biję od Ciebie desperacja w tej wypowiedzi, zmieniasz zdanie zdanie co chwilę i dziwisz się ,ze laska Cie tak buja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś wprost, dlaczego tak się zachowuje? Napisałeś, że ma nastoletnie dziecko. A co z jej mężem/ojcem dziecka?

 

 

To nie koniec historii, wróciła do Polski i zaczeła się dziwnie zachowywać, odpisywała mi po 10 min. i kazała mi pisac do ściany oraz usuwała zdjęcia które skomentowałem.

 

Ja też tak robię :oops: Odpowiadam po 10 min., bo nie lubię "siedzieć i gapić się". Podczas rozmowy z kimś zdarza mi się nawet wziąć kąpiel.

Czy ona kasuje te zdjęcia po tym, jak je skomentujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dziecka odszedł od niej kilka lat temu , nie znam powodów dlaczego się tak stało... myślałem że poznałem wartościowa dziewczynę ale ona szuka chyba męskiej koleżanki której można się wypłakać a potem okłamać i olać .ja nie szukam znajomości w sieci ale ona chciała rozmawiać tylko tam i tylko na fb rozmowa przez skype nie wchodziła w grę ...Gdy skomentowałem jej zdjęcie np. ładnie wyglądasz itp. natychmiast zdjęcie kasowała i robiła to tylko w stosunku do mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrev1234, skoro nie odpowiada Ci "przyjaźń", na warunkach (dość dziwnych), jakie zaproponowała Ci kobieta, o której piszesz, to po prostu nie przyjmuj jej do znajomych na portalu społecznościowym i odpuść sobie znajomość z nią. Nie mam pojęcia, dlaczego ta kobieta zachowuje się w taki sposób - unika rozmów na Skype, nie chce się spotkać na żywo, oszukuje w sprawie wyjazdu za granicę itd. Może ma jakieś problemy osobowościowe, może chce w taki sposób komuś zaimponować, może potrzebuje być w centrum zainteresowania itd.? Nie mam pojęcia. Wyjście jest proste - jeśli nie odpowiada Ci tego typu znajomość, po prostu ją zakończ. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×