Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napady lęku ustają, pojawiają się dolegliwości fizyczne


Gość slow_down

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Leczę maksymalną dawką sertraliny nerwicę lękową. Niestety z powodu pewnych wydarzeń w życiu osobistym pojawiły się problemy z nerwicą fizyczną - drżenie, poważne problemy jelitowe i żołądkowe, którymi bez skutku próbuję sobie radzić produktami aptecznymi bez recepty.

Nie doradzajcie mi terapii, przerobiłem ich kilka.

Potrzebuję rady w sprawie leczenia farmakologicznego. Jaki lek można dołączyć do sertraliny przy fizycznych objawach nerwicowych? Ból serca (badania kardiologiczne idealne), wymioty, codzienna poranna biegunka, drżenie. Propranolol nie pomaga.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na problemy jelitowe na tle nerwowym niezastąpiony jest Duspatalin Retard ( działa już po pierwszej dawce, nie powoduje skutków ubocznych ), można także spróbować Metoclopramid na żołądek, ewentualne doraźnie Scopolan na skurcze w obrębie przewodu pokarmowego. Na nudności dobry jest z kolei imbir oraz homeopatyczne krople Vomitusheel. Co do serca, niewiele Ci powiem, nie mam w tej materii doświadczenia.

 

Długo już zażywasz tę sertralinę ? Na początku było wszystko ok ? Może powinieneś skonsultować to z lekarzem i ewentualnie zmniejszyć dawkę lub zmienić lek. Działanie niektórych psychotropów po jakimś czasie u niektórych osób się wypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×