Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszę różne dźwięki, nienawidzę samej siebie, nie widzę sen


tasiemka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem i nie wiem co mi jest.

 

Od pewnego czasu mam tak, że słyszę różne dźwięki, których nie ma. Mam tak, że np. jestem w domu i słyszę odgłosy jakby ktoś chodził po korytarzu, a tak naprawdę nikogo tam nie ma. Często mam też tak, że wydaje mi się, że komuś już coś powiedziałam, coś zrobiłam, a nic takiego nie miało miejsca. Dręczą mnie koszmary. Często rozmawiam sama z sobą na temat wydarzeń, które miały miejsce w moim własnym alternatywnym świecie, gdzie wszystko mi się udaje i nie ma zmartwień. Często wracam do pewnego wydarzenia sprzed 3 lat, bardzo żałuję podjętej wtedy decyzji, od której posypało mi się całe życie i właściwie ciągle tkwię w jednym miejscu. Jedynie czasem odnotowuję wzloty, ale to tylko chwilowe. Na co dzień nie widzę sensu życia. Nienawidzę samej siebie, swojego lenistwa, tego, że nie mam żadnych sukcesów na studiach, choć obiecywałam sobie, że będzie inaczej (miałam naprawdę poważne problemy przez całą szkołę i sądziłam, że jak się dostanę na wymarzony kierunek - co się stało - to wszystko będzie już dobrze). 2 lata temu miałam próbę samobójczą. Myślałam, że po tamtych przejściach moje życie się wyprostuje, ale jest jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×