Skocz do zawartości
Nerwica.com

SSRI+SSRI/SNRI


Chada

Rekomendowane odpowiedzi

Leczy się ktoś takim zestawem jak tak to w jakich dawkach łączy i jakie to substancje?Wiem że są takie osoby widziałem kilka na forum co łącza obydwa esesereje lub SSRI i SNRI.Czy lekarz wam takie mixy przepisuję?Jakie macie doświadczenie a z takimi połączeniami i czy długo braliście taki zestaw?Otwieram dyskusję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś 75mg wenli plus 10 i 20mg citalopramu. Była poprawa, lekka, pierwszych parę tygodni, później sam nie wiem czy przestało działać czy się po prostu przyzwyczaiłem do tego stanu. Dlatego po miesiącu z lekarzem zdecydowaliśmy się wywalić cital i podnieść wenlę do 150mg.

Tutaj poczytasz o wszystkich możliwych połączeniach antydepów: http://apt.rcpsych.org/content/15/2/90.full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem paroksetyne i escitoplarm naraz+ mianseryna,paro 60mg, esci 20mg,

miansa 45mg, przez jakies 6-8 tygodni to myslalem ze zejde z tego swiata, pozniej troche sie uspokoilo,ale glównie to przymulenie, pokój i komputer+tv

tyle z tego zestawu :P

 

lekarz Ci to wypisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem paroksetyne i escitoplarm naraz+ mianseryna,paro 60mg, esci 20mg,

miansa 45mg, przez jakies 6-8 tygodni to myslalem ze zejde z tego swiata, pozniej troche sie uspokoilo,ale glównie to przymulenie, pokój i komputer+tv

tyle z tego zestawu :P

 

lekarz Ci to wypisał?

Nie zagladalem tutaj, tak lekarz mi to wypisal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004borys, Też dostałam propozycje od dr Wenli 150 p/lękowo i do tego 20 fluo na pobudzenie.Mianowicie wenla w dawce 225,super działała na lęki,ale motywacja kulala,nic mi się nie chciało,taka obojętność na wszystko.Skarzylam się na to doktorce i stad jej pomysł z dodaniem fluo ,ale się nie zgodziłam,bo się bałam lęków i bezsenności po fluo.Teraz zaluje,ze nie spróbowałam tego mixu,moze akurat,by dobrze dzialalo Dostałam wtedy Sertraline ,która biorę prawie rok.Nie wiem czy to był do końca dobry pomysł z ta sertra ,bo motywacja i nastrój w miarę OK,ale wewnętrzne napięcie,niepokój utrudnia życie zwłaszcza ostatnio :( A lekarz nie chce mi zmienić tej sertraliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh post założony przeze mnie jeszcze za czasów kiedy ubzdurałem sobie że nie mam chad i pomogą mi aantydepresanty bo mają tak mało skutków ubocznych a leki w chad to taki syf.Ja sobie wmówiłem że mam tylko depresje choć miałem diagnozę chad z klinki i od każdego psychiatry.To szedłem do innego po antydepy bo one mają dużo mniej uboków i nie upośledzają tak jak stabilizatory nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×