Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten) !Niedostępny w PL!


depas

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to bardzo przyzwoity lek. Jestem bardzo zaskoczony,a przeleżał u mnie w apteczce półtorej roku.

Działa w zasadzie od 1 dawki. Na codzień mam silną potrzebę brania benzo, od 3 dni biorę ladasten i po prostu nie mam potrzeby brać czegoś ekstra. Nie udało mi się tego osiągnąć przy m.in.pregabalinie a tu proszę..... Ruskie jednak dają radę, to kolejny, po afobazolu porządny lek zza wschodniej granicy.

 

Ciekawe jak działa selank i semax...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdy nie miałem okazji tego spróbować i już raczej mieć nie będę. Ladasten został wycofany z produkcji. Napisalem do extrapharmacy.ru i tak właśnie mi odpisali ze został wycofany z produkcji. Dlaczego tak się stało nie wiedzą i nie maja informacji czy i wogóle produkcja zostanie wznowiona. W ruskich aptekach juz od jakiegoś czasu nie było i już nie bedzię.

 

up

Brałem semaks 0.1 i nic kompletnie nie czułem a ten mały flakonik starcza tylko na 5 dni użytkowania w dawkach z ulotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2018 o 23:11, rictus napisał:

Gdzie można nabyć jeszcze ten lek?

Obecnie już nie nabędziesz tego ,,,, chyba ,że od kogoś prywatnie , kto dawno kupił i schował ( tzn . nie wszamał ) .

 Mi zostały ostatnie 4 tabletki , biore ćwierć tabletki  dziennie . Działanie  , jak dla mnie to wręcz rewelacja , napęd i wyciszenie , super !!! Kiedyś juz brałem nie raz ten lek , ale za każdym podejściem działał inaczej , ostatnio nawet ponad rok temu jego działanie nie podobało mi sie ,,, obecnie , że sie powtórzę Rewelka !!!

 Zaprzestali produkcji tego leku , a ja sie pytam dlaczego , komu to przeszkadzało , przecież lek miał wzięcie i był na niego popyt ? Dziwne . 😕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kofel napisał:

Afobazol z rosyjskich leków ma znacznie lepsze działanie.

owszem lepiej ,,, ale tylko na lęki ,

 na jasność myślenia , motywację zdecydowanie lepszy Ladasten . Swego czasu brałem oryginał , nie wiem jak teraz z jakością generyków . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku afobazol zadziałał również antydepresyjnie, leciałem solo na nim i nie miałem nawrotu. Po zaprzestaniu brania go efekt trzymał się jeszcze 3 tygodnie. Jakby ten lek działał długofalowo i bym się bardzo mocno zaparł to myślę, że dałbym radę na nim funkcjonować zwłaszcza, że nie powoduje żadnych efektów ubocznych, fujarka działała jak należy a to ważne! Przy bromantanie w ilości dwóch miarek (po 50mg) lub jednorazowo 150mg nie czułem żadnych różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś porównać działanie bromantan do modafinilu? Szukam środka do poprawy koncentracji i lekkiej stymulacji co osiągam z modafinilem, ale przez rosnącą tolerancję chciałbym zmienić tymczasowo modafinil na coś innego i bromanta wydaje się ciekawą alternatywą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem po pierwszych dwóch tygodniach na tym leku. Bromantan pomógl mi i to znacznie i z tego co czuję narazie się rozkręca z każdym dniem jest minimalnie lepiej. Generalnie pomógł mi też na samoocenę. A próbowałem wszystkiego!!! Całą masę psychotropów i z tego wszytkiego pomagało benzo które kosmicznie uzależnia. Jak jesteś zirytowany i nei wiesz jak sobie poradzić spróbuj Bromantane Mówię o sobie natrualnie zapytaj naturalnie lekarza jeżeli zamierzasz zażywać jakiekolwiek leki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Modafinil napisał:

Siema jestem po pierwszych dwóch tygodniach na tym leku. Bromantan pomógl mi i to znacznie i z tego co czuję narazie się rozkręca z każdym dniem jest minimalnie lepiej. Generalnie pomógł mi też na samoocenę. A próbowałem wszystkiego!!! Całą masę psychotropów i z tego wszytkiego pomagało benzo które kosmicznie uzależnia. Jak jesteś zirytowany i nei wiesz jak sobie poradzić spróbuj Bromantane Mówię o sobie natrualnie zapytaj naturalnie lekarza jeżeli zamierzasz zażywać jakiekolwiek leki!

 

Bromanatan został wycofany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hooded Spirit napisał:

 

Bromanatan został wycofany

Raczej nie z mojego organizmu...

 

Robię cotygodniowe badania krwi oraz uczestniczę w projekcie naukowym w którym każdego poszczególnego dnia przechodzę testy kognitywne. Jak narazie nie mogę narzekać + czuję się poraz pierwszy normalnie. Jeszcze raz mówię o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×