Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


marek111

Rekomendowane odpowiedzi

witam was jako nowy oczywiscie ;]

moje problemy z nerwica zaczly sie jakies 5 lat temu i bardzo stopniowo sie ujawnialy, czyli pierwsze co to chwianie sie w glowie "dobrze ze bylem w sklepie i trzymałem sie wózka" puzniej oczywiscie wizyty u kardiologa i jak zawsze z serduchem nic nie jest tylko powiekszona lewa komora ale ponoc to nic nie znaczy ;| puzniej po jakims roku znow to samo ale z szybkim biciem serca kolo 180 uderzen na min i znow kardiolog neurolog i inni i jak zawsze nic panu nie jest puzniej po pol roku znow atak a ostatnio to z dnia na dzien jest okropnie czuje sie paskudnie, rece i stopy cale mokre i zimne w glowie mi sie tak jak by krecilo ale wlasnie to niejest tak ze kreci ino jakies dziwne uczucie, boje sie sam chodzic gdziekolwiek bo mam stracha ze sie obale no i takie tam

do kardiologa chodze prywatnie +/- 2 miechy i echo serca ekg wysilkowe na miejscu i zawsze wszystko dobrze tylko u niego puls mi skacze kole 90 a normalnie kole 60

ostatnio chodzilem do pani dr laryngolog stwierdzila ze mam asymetrie czulosci na blednik niewiem zabardzo oco w tym chodzi ijak to sie przejawia ale niedala mi na to zadnych lekow ani nic wiec mysle ze wsio ok

dzisiaj ide do neurolog z tymi zakeceniami glowy zobaczymy co powie

no i ostatnio sie przelamalem isc do psychologa ale narazie szukam jakiegos dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wędrowałam jakies 4 lata temu po róznych lekarzach, robiłam rózne badania...Wszystkie wyniki były wzorcowe, takie, że w ramkę powiesić. Nawet polezałam sobie tydzień na neurologii na obserwacji w szpitalu, miałam robione parę razy EEG, raz tomografię komputerową, raz rezonans magnetyczny. Zmieniałam neurologów jak rękawiczki, bo każdy wydawał mi sę niekompetentny i nie wiezyłam, że nic mi nie dolega. Wszędzie słyszałam hasło "nerwica". Dla mnie wtedy to hasło przelatywało mi przez uszy, nie wiezyłam, że nerwica może dawac takie objawy. Nerwica kojarzyła mi się z kimś kto się denerwuje... :roll:

Wszystkie moje "dolegliwości" ustąpiły jak ręką odją po terapii, kiedy przestałam się bać. Nawet nie zdawałam sobie wtedy sprawy ilu rzeczy się podswiadomie boję...

Ale popróbuj najpierw wykluczyc czysto somatyczne przyczyny złego samopoczucia, a nuż to nie nerwica tylko cos "konkretnego"...Psycholog wtedy, jak upewnisz się, że fizycznie jesteś zdrowy.

Wtedy właśnie szukałam czegoś konkretnego, wiesz...takiego, żeby wycięli i po sprawie. Okazało się, że do "wycięcia" mam tylko niskie poczucie własnej wartości i zakodowany lęk przed bronieniem swoich praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×