Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komu mówicie o Waszej chorobie?


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wie mąż, mama i siostra cioteczna (lekarki i terapeuty nie liczę). Pytanie jak w temacie. W ogóle zabawna sprawa, robię teraz prawko i podczas badania trzeba było zaznaczyć, czy na coś się choruje. Były wymienione m.in. choroby psychiczne. Ja, oczywiście, "na nic nie choruję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu właściwemu. Komu próbowałam powiedzieć i tak traktują mnie jak zdrową ( chyba powinno mnie to cieszyć ), ale odsuwają od spotkań w gronie znajomych.

Samo skierowanie na dzienny oddział psychiatryczny zostało przez rodziców skwitowane, że mam fanaberie. "Nie każ mi wierzyć, że jesteś słaba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem tu nowa. Przeszłam długą drogę zanim się dowiedziałam na co choruję. Skończyłam studia medyczne więc żyłam w stresie, mówili, że to nerwica, a ostatecznie okazało się, że wywiad był niepełny i następny lekarz oświadczył: książkowa depresja. Powiedziałam mamie i przyjaciółce. Szczerze? Mama wspiera, bo jest mamą, reszta ma swoje życie więc nic nie mówię tylko powoli wracam do życia, w końcu przy właściwej diagnozie i dobrze dobranych lekach. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milkaka, masz rację, ludzie maja własne zycie, własne problemy, więc trudno, by angażowali się w nasze sprawy. Poza tym, ktoś, kto nie zteknął się osobiście z podobnymi problemami, po prostu nie zrozumie ich...to dotyczy życia w ogóle.

Opowiadanie komuś, kto nie jest tym zainteresowany, mija się z celem...

 

-- 12 sie 2014, 22:30 --

 

Życzę Ci powodzenia w wychodzeniu z depresji... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×