Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test predyspozycji zawodowych


Chada

Rekomendowane odpowiedzi

to rozyebie się jeszcze bardziej :bezradny:

a tak na serio, ręka mi nie drży w sprawach wielkiej wagi 8)

 

ale dobra, nie to nie :-| jutro przyślą mi spinnera i pobije Twój rekord za to :evil:

 

wracając do tematu, wkleisz swój obrazek z testu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to teraz już u żadnych forumowiczek nie mam szans w tym temacie. mogłem się jednak nie wygłupiać z obrazkiem, tylko wpisać samo "Filozof" bo sorry ale introwertyzm na 100%, odczuwanie (to chyba najbardziej mnie skreśla) na 100% a myślenie prawie 0% to nie jest zbyt zachęcający obraz dla pragnących faceta-zdobywcy kobiet. napisze zaraz do Lilith zeby to usunąć, póki nie każda widziała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, nie martw się na zapas. Napiszę Ci w Wielkim Sekrecie ;) , że za dość niedługi czas, dosłownie wszystko może stanąć na głowie. W końcu pozostaną głównie ludzie dobrego serca i to oni będą zauważeni, a ten kto kieruje się dość niskimi pobudkami w życiu - przepadnie. Myślę, że czeka Cię jeszcze dobre życie, więc nie łam się niepotrzebnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filozof

 

Jesteś idealistką/ą. Jesteś wierna/y własnym wartościom i wobec ważnych dla ciebie osób. Chciałabyś/Chciałbyś żyć w świecie pasującym do twoich wartości. Jesteś ciekawa/y świata. Zawsze potrafisz znaleźć dodatkowe możliwości i doprowadzasz do realizacji pomysłów. Starasz się zrozumieć innych i pomagasz im rozwinąć ich potencjał. Jeśli to nie stoi w sprzeczności z twoimi wartościami, jesteś elastyczna/y i potrafisz zaakceptować innych.

 

Znane osoby o typie INFP: J.K. Rowling - autorka książek o Harrym Potterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISTP Wirtuoz. Jak się to czyta to zdecydowana większość się zgadza.

 

Ale słyszałem z niejednego źródła już że MBTI ma niewielką wartość jeśli chodzi o rzetelne poradnictwo zawodowe, natomiast coachowie uwielbiają tym ludzi prześwietlać i się wymądrzać na podstawie założeń tego systemu i sugerowanych zawodów w literaturze zagranicznej. Że jest to bardziej narzędzie samoszkolące dla "doradcy" niż faktyczna porada znawcy rynku pracy, tym bardziej że w każdym kraju one inaczej wyglądają. Reasumując - jak trafisz na doradce robiącego ten test to szkoda kasy i czasu.

Kiedyś nawet poznawałem ukradzioną ruską jej wersję tzw. Socjonikę ale to był już totalny hardkor z tym "modelem A" osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś mogę dodać od siebie to uważam że, teraz, kiedy rynek pracy w pewnym stopniu normalnieje - staje się bardziej dostępny  powinniśmy mieć większą świadomość swoich mocnych stron jako poszukujący pracy. Należy się jednak do tego przygotować, poznać siebie swoje plusy i minusy Jak? coraz popularniejsze stają się różne narzędzia rekrutacyjne. Jednym z nich jest test kompetencji zawodowych zobacz
Link podrzucam na wszelki wypadek - gdyby ktoś chciał się zapoznać zapraszam:)

Edytowane przez marioef
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę robić żadnych testów, żeby wiedzieć, że jestem ponadprzeciętnie uzdolniona i proste prace nie są dla mnie. Lubię pracować kreatywnie, tworzyć, planować i realizować plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że nawet coś sie zgadza

choć wychodzi mi w każdym teście co innego.. aczkolwiek zawsze IN

tylko że nie widzę tu testu predyspozycji zawodowej ??

 

Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojna/y, zachowawcza/y, elastyczna/y i tolerancyjna/y. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiona/y, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschła/y i bezwzględna/y.

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszedł Mentor i z opisu nawet się większość, jak nie wszystko, zgdza.

 

Mentor - Rozjaśnia ciemność.

Zawsze doszukujesz się głębszego znaczenia pośród swoich myśli, w swoich relacjach z innymi ludźmi i ze światem materialnym. Starasz się zrozumieć postępowanie innych i masz przenikliwy wgląd w ludzi. W działaniu jesteś skrupulatna/y i wierna/y wyznawanym wartościom. Twoją misją jest zrobić coś dla innych ludzi. Potrafisz przy tym zachować odwagę, dobrą organizację i zdecydowanie.

 

Chociaż ta odwaga trochę się tnie z moją osobowością >< Ale uznajmy, że pasuję do swojej profesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×