Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej!


kocykowa

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam to forum w trakcie poszukiwania miejsca gdzie mogłabym wyrzucić z siebie wszystko co we mnie siedzi i sprawia, że czuję się tak źle. A ponieważ wraca to do mnie co jakiś czas pomyślałam, że może to być niezły pomysł.

Jestem studentką, która od lat boi się samotności i czuje, że co raz bardziej ją ona dotyka. Studia poza rodzinnym miastem, urawnie kontakótw ze znajomymi z tegoża teraz także i powolne tracenie nowych przez podejmowanie dalszych studiów w innych miastach. Trochę się na to składa.

Zawsze też byłam osobą ambitną, i na moje nieszczęście chyba troszkę zbyt bardzo jak na moje możliwości. Teraz podczas pisania pracy, kiedy promotor najpierw mówi, że jest całkiem nieźle trzeba rozwinąc a po odaniu pierwszej wersji wskazuje tylko miejsca do poprawy nawet nie zająkając się o możliwej ocenie dotyka mnie to. Przy mojej nerwicy sercowej i głupich myślach (tu w grę wchodzi chyba także niedocenianie samej siebie) już widzę siebie nie kończącej sudiów przez nie zaliczenie pracy do obrony.

Dodatkowo w tym momencie dochodzi problem z mieszkaniem, praca- a raczej je brak, i jeszcze kilka drobnostek.

W każdym razie cieszę się, że tutaj trafiłam i mam nadzieję, że przy pomocy forum jakoś się ogarnę i ciągła chęć ryku, bo już nawet nie płaczu, minie. Witam jeszcze raz.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×