Skocz do zawartości
Nerwica.com

chce sie tym podzielić


brajzed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się tu, aby podzielić się z kimś tym, co mam w głowie. Może ktoś ma coś podobnego, może macie jakieś porady.

Do rzeczy:

Jest to dość dziwna sprawa, sam przed sobą nazywam to przetarciem rzeczywistości. Mam tak od kiedy pamiętam tj. od podstawówki. Polega to na tym, że czasami widzę podwójny obraz, jakby jeden przenikał się z drugim. Kurcze, strasznie ciężko to wytłumaczyć. Chodzi mi o to, że czasami czuje jakbym był w dwóch miejscach jednocześnie. Jakbym był połączony z innym człowiekiem w innej części świata i widział jego oczami. Najczęściej są to obrazy z USA, często charakterystyczne jak np. typowe miasteczko, przedmieście, dzielnica fabryczna, dom. To coś "aktywuje" się czasami pod wpływem jakiegoś bodźca (często zapach), lub tak po prostu - BUM i widzę obraz oczami innego człowieka.

Byłoby to nawet przyjemne, gdyby nie fakt, że w pewien sposób tęsknie za tymi "wizjami" jak już zniknął. Coraz częściej czekam aż znowu się pojawią, bo czuje wtedy błogość, czuje ze pasuje do tego miejsca.

Nie wiem co o tym sądzić, może wyolbrzymiam ten problem o ile w ogóle to jest problem. Proszę powiedzcie co o tym sądzicie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×