Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwne zachowanie męża


my_name_is_chloe

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłam na to forum, ponieważ mój mąż przejawia, jak dla mnie niepokojące zachowania..

Nie wiem czy to choroba czy to zaburzenie, ale jeśli spotkaliście się z podobnymi objawami

to dajcie znać.

Mąż jest ponadprzeciętnie inteligentny, ma bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie zawodowej,

jednak,jeśli chodzi o codzienne życie zachowuje się nielogicznie. Zostawia klucze w drzwiach wejściowych do domu /oczywiście od strony zewnętrznej/, co chwilę coś gubi, dzisiaj wyszłam z domu na 10 min, powiedziałam żeby za chwilę wyłączył gaz ponieważ gotowałam kaszę, wróciłam do domu a tam dym, zapach spalenizny a mój mąż siedzi przy laptopie i coś sobie czyta tak jakby w ogóle tego nie poczuł ani nie zauważył.Inna sytuacja - podczas mojej nieobecności w domu, odwiedził nas znajomy, zapytałam męża czy zaproponował mu kawę, a on mi na to, że zapomniał. Do tego, nie jest kompletnie spostrzegawczy, nie ma wyczucia, potrafi stanąć do kogoś tyłem, po czym jak mu się zwróci uwagę to jest wielce zdziwiony. Czasami mam wrażenie że jest otępiony, tak jakby nie myślał logicznie..

Jestem już strasznie zmęczona tym zachowaniem i chciałabym żeby było lepiej, dlatego jeśli ww. objawy

pasują do jakiegoś zaburzenia to napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, odkąd go znam taki jest. Najgorsze jest to że jego ojciec jest jeszcze gorszy pod tym względem.

Teść kiedyś leczył się u neurologa, niestety nie wiem na co, a to mogło by mi pomóc w przypadku

mojego męża.

Czytałam kiedyś że jest coś takiego jak otępienie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×