Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Post został przeniesiony. Myślę że użytkowniczka Gusia zasługuje na odpowiedź.

 

Jestem odpowiedzialna za zniknięcie komentarzy z tematu. Dlaczego to zrobiłam? Bo pomysł z albumem wydawał mi sie bardzo sensowny. Komentarze można wysyłać na priw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Gusią.

Moim zdaniem przejrzystość to średni argument...

Nie chcę absolutnie uogólniać,ani 'mówić za wszystkich' ale WYDAJE MI SIĘ,że zdecydowanie łatwiej jest napisać coś w jakimś temacie ,niż stworzyć PW.Komentowanie fotek innych i otrzymywanie komentarzy to fajna sprawa.To był jeden z najbardziej przyjaznych tematów na forum.Był.

A co do treści komentów,to trudno ,by ktoś pisał rozwlekłe epistoły...

Moim zdaniem klimat forum stracił przez to wiele ( i proszę mi nie mówić,że jak mi się nie podoba to mam spadać ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to jeszcze wprowadźmy system ocen i wybeirzmy miss i mistera forum. :)

 

Nie no wieedziałam :).

Bałam się wypowiadać,żeby ktoś nie powiedział hm właśnie tego :D.Temat po prostu był sympatyczny i można było poczuć się pewniej i luźniej.Jak ktoś mi powie,że tego nie lubił,to po prostu nie uwierzę ;) .

 

Pomysł o którym napisałeś jest całkiem ciekawy i fajny (o ile dobrze to sobie wyobrażam),nie mniej jednak prosiłabym o rozważenie opcji z komentarzami w temacie "Ludzie z forum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pozwolę napisać,że poprzednie wydanie "Ludzi z forum" było kiepskie. Dyskusje ciągnące się przez nawet dwie strony (na tematy niekoniecznie wstawionych wizerunków..) doprowadzały do tego,że aby zobaczyć cały album trzeba było sporo samozaparcia i czasu.. :lol: Poza tym, po co komu tam komentarze w stylu "ale extra! wow!" skoro na płaszczyźnie komunikatorów i tak szczerość brała górę..

 

Jeśli Shad ulepszy stronę techniczną - jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie - pomyślę nad nieco inną wersją albumu zdjęć. Nie w temacie lecz jako następna pozycja w menu, z miniaturkami i... komentarzami.

Coś w rodzaju fotka.pl, grono, picasa? Czyli każdy użytkownik będzie miał do dyspozycji swój album i inni będą mogli wrzucać komentarze? No i oczywiście stronka z nowymi (np 25 ostatnio dodanymi) fotkami wszystkich razem użytkowników. Ja jestem w 100% "za" - to o wiele lepsze od samego tematu - takiego jaki istniał i takiego jaki jest teraz. Ale będzie ci się chciało to robić? :mrgreen: (chyba że gdzieś masz już skrypty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak rozbudowane jak picasa czy fotka to nie będzie, nie mniej jednak powinno wystarczyć. W końcu to tylko album rodzinny. :)

 

Ale będzie ci się chciało to robić?

 

Gdyby mi się nie chciało - nie proponował bym. ;) A co do skryptów to większość gdzieś będzie, tylko trzeba będzie je dostosować pod phpbb2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w rodzaju fotka.pl, grono, picasa? Czyli każdy użytkownik będzie miał do dyspozycji swój album i inni będą mogli wrzucać komentarze?

 

I co z tym?

 

Wnioskuję o założenie nowego tematu z komentarzami do zdjęć i przyklejenie do w subforum "Witam",jak to już zresztą jaaa napisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×