Skocz do zawartości
Nerwica.com

znowu ja znowu ten sam problem


wariatka00

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przperaszam to znowu ja ale doszedł nowy fakt dodoam że choruję na nerwicę natręct przyjmuje fevarin 150 mg i i zobaczyłam że na lewej już prawej nie pamiętam bo wrzuciłam te spodnie odrazu do prania była taka duża podłużna rozciągająca się plama boję się bo było tak że poszedł brzydko powiem siku palił papieorsa a że byliśmy na boisku leżałam i ja się na nim położyłam i jak wstawałam poczułam coś mokrego na jego lewej nogawce naczy tam wysoko bo miał dresy wiadomo byliśmy razem on był dość nachalny jesćli chodzi o te sprawy ze tak powiem był napalony :P ja próbowałam wie Pani załagodzić to ale mimo wszytstko co jeśli miał wytrysk i to jest to właśnie dodam ze wiadomo byliśmy na boisku wywaliśmy się czy to możliwe by to było to bardzo się boję sexu nigdy nie uprawiałam ani nic z tych rzeczy chcę być dziewicą do ślubu obiecałam to mojej babci ale zaczełam się bać przez tą plamę czy to możliwe że jak leżeliśmy byłpodniecony i bach jak się na nim położyłam on leżał w rozkorku ?ja na nim leżałam bo to on leżała tak w rozkorku że nogi miał poza ławką ale żadno z nas się nie rozbierało ani nic ale skoro miałam to na spodniach to co jeśli może nie wiem bo bluzska mi się podwineła czy coś i że wtedy mogło dojść do zapłodniea bo to mi by wleciało przez spodnie i wgl wróciłam do domu umyłam ręcę poszłam sie umyć i wgl ale JESTEM PEWNA ŻE SEKSU NIE UPRAWIAŁAM Z NIM ŻE NIE ROZBIERALIŚMY SIĘ ANI NIC Z TYCH RZECZEY ale teraz jak on mnie tak dotykał to boję się bo wie Pani jak odporawdzał mnie do domu też prbówałam mnie tam dotykać zabierałam mu ręcę ale boję się bo po tym jak leżałam na nim zara poszliśmy do domu i wgl i pod doemem prbóbowałam mnie jeszcze dotykać zabierałam mu ręcę wcześniej jeszcze przed tym jego wytryskiem chyba poszeł siku i palił papieorsa boję się teraz bardzo bo coś jeśli mogło dojść do zapłodnienia z jednej strony teraz się boję że może ptoem dotykał prbówałam mnie jeszcze tam ale to wydjaę mi się ze tak robił jeszcze przed tym naczy powiem o co mi chodzi konkretnie boję się że może jeszcze po tym jego wytrysku prbóbował mnie tam dotykać i że może po wytrysku dotknął mnie za pośladek i wgl chociaż mi osobiście wydaję się że włąśnie poszedł siku wrócił położył palił papieorsa i ja leżałam i wstaliśmy i poszliśmy zaraz do domu i tyle ale z jednej strony też trudno zebym była w ciąży skoro stosunku z nim nie uprawiałam ani nic ale boję się teraz że może jendak bo pod domem próbował mnie dotykać zabierałam mu ręcę ale może mu się udało i wgl tam mnie dotknąć i przeniósł pleminiki bardzo się zaczełam bać i dodam że on mi mnie własnie tak podnosił jakby za jenasy i wgl że biezlina wbiła mi się w miejsce intymne dość i wtedy plemniki miałaby łatwą drogę bardzo się boję nie chcę być w ciąży nue uprawiałam sexu wiem że nie powinnam się z nim spotykać ale musialam mieć pewnośc ze wtedy miedzy nami do niczego nie doszło i uzyskałam pewność tą ale za to mam nowy problem boję się bardzo po co mi to było mogłam zostać w domu i czekać na tą miesiączkę ale już wariowałam bo długo jej nie mam i jakby upewniłam się w jednym to mam nowy problem który jest teraz serio poważany boze po co mi było się upewniać mogłam to zostawić i czekać ale nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×