Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zabije się mam dosc zycia nic nie idzię nic nie wychodzi


krish2

Rekomendowane odpowiedzi

Zabije się mam dosc zycia nic nie idzię nic nie wychodzi

Nie wiem czy to dobry dział, ale nie wiem co mam ale coś mam na pewno, mam już wszystkiego dość i szlak mnie trafia, a to spowodowane tym ze nie ma pracy, nie ma pieniędzy nie ma możliwości korzyści z życia, a jak znajduję prace to albo za psie grosze albo na budowie, ale ja mam dość typowo fizycznej jakiejkolwiek pracy czy budowlanki czy innej.

Nie wytrzymać na dłuższa metę pracować fizycznie mam 27 lat i chce w końcu zarabiać pieniądze a nic nie idzie ku dobremu i nic na to nie wskazuje ze będzie lepiej, mam myśli samobójcze jak tak dalej pójdzie to ze sobą skończę powiedziałem nawet to matce bo mam totalnie dość.

Nie mam zawodu żadnego wyuczonego, więc nie da rady bez zawodu zarabiać lepszych pieniędzy, natomiast lubię jedzić samochodem prawko na B mam i zdałem bez większego problemu choć w sumie za 2 razem bo za pierwszym się za mocno ze stresowałem.

 

W 2012 robiłem na Kat C ale nie zdałem chyba z 8 razy i pieprznąłem to i po tym mam jeszcze większa załamke, bo nie wiem co będę robił w życiu i jak zarabiał pieniądze, więc muszę koniecznie ogarnąć to prawo jazdy kat C

Ale nie wiem za mocno ogarnia mnie chyba stres bo w nauce prawa jazdy na placu robiłem wszystko dobrze na egzaminie ni cholery 8 razy oblałem i ani razu nie wyjechałem z placu na miasto.

 

Czy psycholog/psychiatra pomaga zwalczyć stres? bo za mocno się stresuje i nie mogę zdać prawka kat C

D kogo trzeba isc bo psycholog i psychiatra to chyba nie to samo?

A płaci się za wizytę u nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że od kilku lat lat jest poradania psychol;ogiczna przy WORDach. Nie sprawdzałeś? Poza tym rób do skutku.

Jak chłop ma depresje to gówno nie robienie do skutku, jeszcze mu napisz: wez się w garść! -_-

 

krish2 idz do psychiatry (da leki co byś się uspokoił) najpierw i zaraz potem do psychologa. Nie trzeba mieć skierowania do obu, poprostu się rejestrujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak człowiek nie ma mieć depresji i nerwicy kurwicy w tym kraju co za debil wymyśla takie pytania na prawo jazdy kat C

http://i.imgur.com/Bql10nm.jpg

http://i.imgur.com/B5n6KK6.jpg

 

Po jakiego grzyba komu wiedzieć na co idzie opłata, ja kluczyki zwyczajowo chowam do kieszeni a co inni robią nie powinno mnie interesować. I już mam nieziemski wkurw bo takie dwa pytania oblany egzamin, chory system państwo policyjne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×