Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypadek, operacja, pobyt w szpitalu i nasilenie nerwicy.


szary_wicher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie zaznaczę, że na nerwicę lękową i depresję leczę się już kilka lat. Niestety ostatnimi tygodniami te stany się nasiliły. Dostałem od psychiatry nowe leki, łącznie z lekami na sen, ponieważ miałem też problemy z zasypianiem. Te leki niestety troszkę zaburzyły mój stan równowagi tzn. zacząłem się trochę potykać, przewracać i to prawdopodobnie trochę przyczyniło się do wypadku, który to przydarzył mi się tydzień temu, mianowicie za mocno wychyliłem się przez poręcz i spadłem z I piętra na posadzkę. Połamałem sobie przy tym szczękę (to najgorsze obrażenia) i trochę potłukłem i obtarłem do krwi w kilku miejscach. Pod koniec zeszłego tygodnia przeszedłem operację w szpitalu a potem po kilku dniach zostałem zwolniony do domu. Teraz teoretycznie tylko trzeba będzie wrócić za kilka dni na zdjęcie szwów itp a potem jakaś rehabilitacja pewnie i duża liczba wizyty u dentysty żeby naprawić uszkodzone zęby. Niestety wszystko to strasznie nasiliło moją nerwicę i depresję. Po zabiegu w szpitalu (szpital niestety nie w moim mieście zamieszkania) kiedy czekałem na wypuszczenie do domu przechodziłem prawdziwe męki jeśli chodzi o mój stan psychiczny a były to tylko 4 dni. Teraz kiedy nie jestem w pełni sprawny jeśli chodzi o jedzenie i mówienie nerwica atakuje ze zdwojoną siłą. Boję się bardziej niż kiedykolwiek śmierci, tego że już nigdy nie będę w 100% sprawny, jak rodzina sobie beze mnie poradzi. Boję się np. tego, że z powodu jakiś powikłań itp. będę musiał znowu iść do szpitala na kolejny zabieg, znowu siedzieć tam całymi dniami i zwyczajnie wyć z tęsknoty do domu (tutaj dodam, że mam zaburzenia adaptacyjne i bardzo ciężko mi się zawsze było przystosować do nowego otoczenia, czasami nawet podczas wakacyjnych wydarzeń).

 

Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji tzn. cierpiąc na nerwicę lękową zachorował dodatkowo na coś innego, miał jakiś wypadek i przez to operację, musiał leżeć w szpitalu ? Jak sobie wtedy radziliście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji tzn. cierpiąc na nerwicę lękową zachorował dodatkowo na coś innego, miał jakiś wypadek i przez to operację, musiał leżeć w szpitalu ? Jak sobie wtedy radziliście ?

 

Hej, ja cały czas jestem w podobnej sytuacji. Choruję nieuleczalnie i nerwica pojawiła się w wyniku tej choroby. Czasami jest lepiej czasami gorzej. Nie mam dla Ciebie żadnej szczególnej odpowiedzi. Jedyne co mogę zaoferować to rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×