Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powracam do Was po długim czasie.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie!

 

Pojawiam się po długim czasie nieobecności na forum i przyznam szczerze, że przez ten okres czasu, zatęskniłem za forum.

Niestety, powodem tego, że nie miałem możliwości uczestniczyć na forum, w ciągu prawie całego roku, był brak dostępu do Internetu. Akurat teraz przebywam w Szczecinie, u znajomego, a przyjechałem wczoraj, więc mam tu możliwość korzystania z Neta, gdyż znajomy ma stałe łącze internetowe.

Na pewno nie opuściłbym tego forum, ponieważ nie jest mi to obojętne. Mam swoje problemy, i te osobiste, i te życiowe, ale sobie radzę i cieszę się z życia, choć nie jest ciekawie.

W moim przypadku, trochę powróciły problemy z psychiką, a dokładnie chodzi o natręctwa myślowe, jakieś lęki i obawy. Postanowiłem, że wybiorę się do: PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO, do Pani lekarki, aby powiedzieć jej o tych moich problemach. Pani lekarka przepisała mi leki przeciwdepresyjne i na natręctwa myślowe.

Już od prawie miesiąca przyjmuję te leki, ale jeszcze nie ma dobrej poprawy. Pojechałem do lekarki drugi raz, by przepisała mi następne leki, aby było ich więcej z uwagi na to, że przyjechałem tu do Szczecina i być może będę tu przebywał, ok. trzech miesięcy. Następną wizytę u lekarki będę miał trzeciego września. Chciałbym, żeby te leki mi choć trochę pomogły, ponieważ te natręctwa i lęki, nie są fajne, ani przyjemne.

Chyba niektórzy tu o mnie nie zapomnieli?? Bo ja nie zapomniałem.

 

Jeszcze raz Witam Was!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wait a minute....czy to nie o Tobie pisał kiedyś Kestrel jak o legendarnym pechowcu :D

Kurde sam siebie zadziwiam swoją pamięcią, czemu ja mam taką pamięć do głupot a nie pamiętam co czytałem wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu jeszcze mieszka w Szczecinie, oprócz mnie? Chyba jest tu sporo takich osób?

 

-- 17 cze 2014, 18:34 --

 

Ja również się cieszę, że wróciłem na forum, bo mi go zaczynało brakować. Przywiązałem się już do tego forum. I to mnie, trochę cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×