Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFERA TAŚMOWA 2014


chester

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Ty,ale ja się czuję dobrze w Polsce.Nie zamierzam emigrować.Taśmy mnie interesują średnio,są sprawy ważniejsze.Temat rozmów wskazuję na to,że polityka to bagno.

Nie chcę dymisji rządu,bo wybory będą za rok.Ale ja nie jestem za PIS.

A temat ucichnie i będzie po kłopocie.Rząd się rozlicza przy urnach wyborczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Też nie jestem z PIS em. Wiedzie mi się całkiem dobrze w Polsce, nie chcę emigrować. Tylko że mi w przeciwieństwie do ciebie nie zależy tylko na mnie, a na przyszłości np mojej córki. Nie chciałbym żeby w Polsce, w której będzie żyła rządzili ludzi rodem z "Ojca Chrzestnego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał,by Polska była takim krajem jak Norwegia czy Dania.Bez korupcji,bezpieczna i socjalna.Ja nie mam dzieci,więc na razie skupiam się na sobie.Mam nadzieję,że kiedyś Polska pod względem poziomu życia dorówna dla Skandynawii czy też Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich partaczy to nie ma nawet w polskim futbolu, poszedł się zgadać z szulerem Belką co by PiS nie wygrał z nimi a tymczasem pogrzebał szansę na utrzymanie w kolejnych wyborach. Well done Sienkiewicz, chcemy wincyj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co takiego ci zrobiła policja badz ile lat garowałes ze jej tak nie lubisz ???

Policja służy Tuskowi, a nie narodowi, dlatego jej nienawidzę. Powinni chronić, a nie atakować obywateli. I nie lubię jak ktoś strzela do mnie gumowymi kulami, psika gazem i pałuje za niewinność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie lubię jak ktoś strzela do mnie gumowymi kulami, psika gazem i pałuje za niewinność.

 

az takie zle przezycia z nimi miales i to za niewinnosc ???

Tak, za niewinność. Parszywe psy. Do nich się powinno strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×