Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim :)


Chonolulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy :)

 

Dopiero zauważyłam ten wątek, że tu można się przywitać, a już 2 posty w innych zdążyłam napisać, ale to nic :)

 

Chciałam się tak ogólnie przedstawić, hmm :) mam 23 lata, od ponad 1,5 roku leczę się u psychiatry. Zaczęło się od fobii społecznej i nerwicy lękowej, bałam się ludzi, wyjście do sklepu sprawiało mi trudność, żadnych prawie koleżanek, a już tym bardziej kolegów. Oczywiście oprócz leków zaczęłam terapie u psychologa. I poprawiało się, było coraz lepiej, stałam się bardziej otwarta na ludzi, łatwiej było mi wogóle rozmawiać z nimi. Wyjście do sklepu czy urzędu (i oczywiście szkoły.. :-| ) nie powodowało już takich lęków że serce waliło jakby miało zaraz wyskoczyć, nie kręciło się w głowie, nie było mi słabo :) Ale jak to się poprawiło, to wydarzyło się coś nieprzyjemnego w moim życiu i znów zaczęło się dziać ze mną źle, tym razem myśli samobójcze.. No i bach, zmiana leków bo zaczeła się depresja z której wychodzę do dziś, ostatnio zmieniłam leki, mam nadzieję że w końcu pomogą, bo stany dołów mam takie że znów słyszę jakieś szumy w głowie, zawroty głowy, nie chce mi się czasem wogóle odzywać, ciężko jest mi zebrać myśli, koncentracja całkowicie mi siadła. Ponownie przyszła nerwica i okropne lęki. Przyjaciół, znajomych nie mam, nawet internetową znajomość jest mi ciężko zacząć i sama nie wiem dlaczego :( Rozpisałam się, komu się będzie chciało przebrnać przez to ;)

 

W każdym razie fajnie, że jest takie forum i można się tu wygadać, poradzić, poczytać często bardzo podobne historie do naszych :)

 

Pozdrawiam ciepło! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linkaaa

 

dziękuje za słowa wsparcia :) żałuje pewnych decyzji w życiu, któtre die chyba przyczyniły do odebnecego stano ale ... teraz bym bardzo chciała żeby to wszystko niedługo się powoli kończyło

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i sciskam :*

 

 

Jam Van Dahl mój nick senny? dlaczegóż to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×