Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z komunikacją


taksamo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze zrozumieniem i zapamiętaniem poleceń przełożonych. Tracę głowę jak ktos do mnie podejdzie o cos zapytać albo kazać cos zrobić. Niby cos ustalam, ale jak skończę rozmowę to nie pamiętam o co chodziło. Teraz zmieniam pracę i nie chce wyjsć znowu na głupka, w obecnej pracy przełożony przychodził do mnie z listą co mam zrobić, bo wiedział, że inaczej czegos nie zrobię. Ale to w przypadku poważniejszych rzeczy. A takie drobne typu ktos mówi wydrukuj mi stronę 2 a nie 3-ja po chwilii zastanawiam się, którą mam w końcu druknąć.

Tak samo mam z promotorem, cos ustalamy, a jak tylko wyjde z jego pokoju, to uswiadamiam sobie, ze nie wiem co ustaliłam.

 

W kontaktach z kims od kogo czuję się gorsza wychodzę na idiotkę, zawsze. Za to '' osoby na moim poziomie'' uważają mnie za zdolna, bo potrfię doradzić itp. A przy przełożnych trace głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taksamo, wg mnie, nie ma tutaj problemu z komunikacją, bo gdy mowa zamieniana jest na tekst, to prawidłowo odczytujesz treść. ;)

Może sedno tkwi właśnie w formie, w jakiej ta komunikacja następuje. Dzięki kartce nie ma tego, co może wystąpić w rozmowie - czyli projekcji np. takiej "rozmówca mnie ocenia, muszę uważać, by czegoś nie palnąć, bo co sobie o mnie pomyśli..."? Może to właśnie tego typu projekcje powodują Twoje rozkojarzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×