Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdesperowana siostra wita


Czkafka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Znalazłam się tutaj, aby pomóc mojemu Bratu, który załamał się po rozstaniu z dziewczyną. :(

 

podobno na starą miłość najlepsza jest nowa

 

każdy potrzebuje kilku dni żeby dojść do siebie, gdy ten okres będzie się przedłużał można skorzystać z pomocy psychologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bardziej to ty się załamałaś tym faktem, że piszesz za niego.

Nie wiem, czy On tez gdzieś nie pisze. Zresztą to mój Brat i martwię się o Niego. Czy to takie dziwne, że chcę Mu pomóc?

Czkafka, co Ci zrobi, jak się dowie, że tu o nim piszesz? ;)

Hm.. w sumie sama nie wiem, czy się wścieknie, czy raczej ucieszy, że chcę Mu pomóc. Mam nadzieję, że to drugie.

 

Brat ma 23 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ale piszesz głupoty aż oczy bolą. widocznie w twoim pojęciu wier­ność i uczci­wość jest siłą zwykłego przyz­wycza­jenia, al­bo imaginacją.

 

Już Ci raz napisałam, nie zaczepiaj ludzi, bo będziesz tu ciężkie życie miał. Jesteś tu dwa tygodnie a wbijasz w każdy temat oceniasz ludzi, komentujesz... Jak masz chujowe życie i jesteś sfrustrowany to latanie po forum i osądzanie innych jest kiepskim sposobem aby się pocieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, :lol: no własnie a może brat powinien tutaj pisac? :D

 

-- 12 cze 2014, 16:35 --

 

tahela, ale piszesz głupoty aż oczy bolą. widocznie w twoim pojęciu wier­ność i uczci­wość jest siłą zwykłego przyz­wycza­jenia, al­bo imaginacją.

 

Już Ci raz napisałam, nie zaczepiaj ludzi, bo będziesz tu ciężkie życie miał. Jesteś tu dwa tygodnie a wbijasz w każdy temat oceniasz ludzi, komentujesz... Jak masz chujowe życie i jesteś sfrustrowany to latanie po forum i osądzanie innych jest kiepskim sposobem aby się pocieszyć.

przecież to starszy użytkownik tylko nowe konto. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci raz napisałam, nie zaczepiaj ludzi, bo będziesz tu ciężkie życie miał. Jesteś tu dwa tygodnie a wbijasz w każdy temat oceniasz ludzi, komentujesz... Jak masz chujowe życie i jesteś sfrustrowany to latanie po forum i osądzanie innych jest kiepskim sposobem aby się pocieszyć.

heh, :lol:

 

-- 12 cze 2014, 16:53 --

 

sama masz wielki problem z dystansem do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czkafka, nic na to nie poradzisz, brat musi przeżyć to rozstanie. Czas, czas, czas i jakieś nowe zajęcie, ale nie nowa dziewczyna. :smile: Młody jest, niech się nauką/pracą zajmie, a nie kobietami. Kobiety to zło! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×