Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpania w szoku. Stracili bramkę "do szatni", w przerwie prawdopodobnie nie zostali dobrze zmotywowani do walki w drugiej połowie, a więc morale im wyraźnie spadło i stąd ta klęska. W pierwszych 45 minutach to Hiszpanie mieli optyczną przewagę. Po karnym wykorzystanym przez Xabiego Alonso poczuli się zbyt pewnie, jeden moment dekoncentracji, brama do szatni i psycha siadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben robocop. Człowiek napędzany paliwem rakietowym. Van Persie - gdyby trafił tuż pod poprzeczkę byłoby mundialowe top 10 wszech czasów. Casillas ma zbyt ładną żonę. Za dużo o niej myśli. Pique fajne triki, z takim skilem powinien grać w ataku. Costa porusza się po boisku jak tir z kartoflami. Nie rozumiem czemu autochtoni na niego gwiżdżą. Powinni mu bić brawo, bo to piąta kolumna w obozie potencjalnego rywala. Van Gaal - full respect. Poukładał zbieraninę no name'ów, dwóch geniuszy i jakiegoś komika biegającego po boisku w koszulce Sneijdera. Wygląda to lepiej niż dobrze. czekam na więcej...

 

...blamaży Hiszpanów. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casillas ma zbyt ładną żonę.

 

,,zbyt'' to chyba nadużycie. za ladami sklepów spotykam ładniejsze Polki.

 

-- 14 cze 2014, 00:01 --

 

Nie moge Cie uszczypnąć, czyli to jednak sen :yeah:

 

Bujasz... robisz takie wałki jak ci wszyscy sędziowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, no ba, Casillas mój ziomek. Kiedyś mi nawet trampki pożyczył jak nie miałem w czym grać. Zapytałem czy by mi żonę też pożyczył, ale powiedział "że on nie może, że to nie wypada i że co sąsiedzi powiedzą i w ogóle i w ogóle". ;p

 

carmen.s, na podstawie własnych obserwacji, skonfrontowania ich z obserwacjami innych, oraz zestawieniem tego z obowiązującymi kanonami piękna mógłbym nawet stwierdzić, że bardzo mocno. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, no ba, Casillas mój ziomek. Kiedyś mi nawet trampki pożyczył jak nie miałem w czym grać. Zapytałem czy by mi żonę też pożyczył, ale powiedział "że on nie może, że to nie wypada i że co sąsiedzi powiedzą i w ogóle i w ogóle". ;p

 

hahaha... gdybys go zapytał o żone w ten sposób to byś dostał takiego strzała, że do dzisiaj byś leciał i jeszcze długo nie wylądował :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, dokładnie! Pierwszy mecz ma chyba w poniedziałek z Bośnią, już to widze oczami wyobraźni :105:

 

Tylko nie odpłyń za daleko w tej wyobraźni bo to grozi odrealnieniem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane, no właśnie zdawało mi się, że jest pewna "wspólna linia", ale nie będe podważać Twoich obserwacji:)

 

Nie da się wykluczyć istnienia pewnej "wspólnej linii", przy czym niektórzy po prostu miewają dość spore odchyły od takowej. (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było to o wczorajszych meczach można powiedziec tyle: Meksyk -Kamerun kolejna kompromitacja sędziów. Ile tych kompromitacji jeszcze będzie?

Hiszpania - Holandia - jedno słowo: Masakra. Robben i Van Persie we dwóch zmasakrowali Mistrzów świata. Pierwszy gol Persiego cud miód malina. Geniusz.

Chile - Australia. Fajny Mecz. Chile jest dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×